Жіноча збірна України з футзалу здобула "срібло" Чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з футзалу вперше в історії здобула "срібло" чемпіонату Європи. Збірна України поступилася Іспанії.

Джерело: Суспільне спорт

Найкращий результат в історії збірної України

Збірна України з футзалу зіграла перший в кар'єрі фінал чемпіонату Європи.

Українки програли чинним чемпіонкам Євро – команді Іспанії з рахунком 1:5.

Суперницями українок у фіналі стала збірна Іспанія – дворазові чемпіонки Європи.

У півфіналі іспанки з мінімальним рахунком 3:2 обіграли команду Португалії, яку перемагали у двох попередніх фіналах Євро.

Для України це була друга зустріч з Іспанією у фінальній частині чемпіонату Європи.

На попередньому Євро-2022 українки розгромно поступилися іспанкам з рахунком 0:9 - найбільша на той момент поразка в історії турніру.

Іспанія втретє поспіль стала чемпіонами Європи.

Як жіноча збірна України зіграла у фіналі Чемпіонату Європи

Наша збірна пропустила вже на першій хвилині. Капітанка Іспанії відкрила рахунок з пенальті.

Україна пропустила ще два м'ячі у цьому таймі. Спочатку, Таїсія Бабенко зрізала м'яч у свої ворота, а на заключній хвилині першого тайму Але де Пас втретє вразила наші ворота.

За рахунку 3:0 команди пішли на перерву.

Ірен Сампер забила четвертий гол на першій хвилині другого тайму. Анна Шульга скоротила відставання до трьох м'ячів, зробивши рахунок 4:1.

Проте Іспанія забила вп'яте. Автором голу стала Дані, яка відправила м'яч у порожні ворота.