Після ганебної втечі окупаційної армії РФ з Херсону Кремль почав непокоїтись через майбутній наступ українських військових у бік анексованого Криму.
Джерело: "Радіо Свобода"
Що відомо про підготовку окупантами оборони на території Криму
Зазначається, що наразі на території анексованого півострова окупанти перейшли до зведення ліній оборони, риття траншей та окопів, встановлення протитанкових пірамід і мінних полів.
Деяких стурбованих через вириті траншеї жителів смт Чорноморське заспокоюють, що це - прокладання водопроводу.
Однак інші запевняють: судячи зі знімків, чорноморські траншеї мають характерну зигзагоподібну форму. Такий вигляд зазвичай мають рови, створювані для оборони місцевості.
Місцева окупаційна влада фактично підтвердила, що окопи на березі риють військові, і назвала це "комплексними практичними заняттями в масштабі військової частини щодо забезпечення безпеки військової служби в повсякденній діяльності військ".
Журналісти зазначають, що можливо, необхідність рити окопи на селищному пляжі пов'язана з розташуванням поблизу військових об'єктів.
Цю версію підтверджують і військові експерти: за їхньою інформацією, в Чорноморському Росія зберігає боєприпаси для зенітно-ракетних і берегових комплексів.
Крім того, побоюючись "висадки українського десанту", російські окупанти будують берегові загородження на пляжі в околицях села Молочне Сакського району. Там же помічені "зуби дракона" - бетонні піраміди для зупинки важкої техніки
Попереджувальні таблички про мінування території з'явилися на вузькій перемичці між озерами Солоне і Конрад, поруч з котеджним селищем "Щастя біля моря". А все тому, що поблизу розташовані російські військові об'єкти.
Саме в цій частині півострова розташований військовий аеродром в селищі Новофедорівка, на якому влітку сталася серія вибухів.
Також в мережу "злили" фото траншей на пляжі в селищі Міжводне Чорноморського району.
Схоже, що російська армія готується до оборонних дій і на південному заході півострова. Останнім часом жителі Севастополя неодноразово бачили на вулицях трали, що перевозять бетонні модулі для спорудження довготривалих вогневих точок, - йдеться у матеріалі видання.
Читайте також: