Журналісти вважають, що кандидат до Ради причетний до банкрутства банку «Хрещатик»
Категорія
Економіка
Дата публікації

Журналісти вважають, що кандидат до Ради причетний до банкрутства банку «Хрещатик»

Журналісти вважають, що кандидат до Ради причетний до банкрутства банку «Хрещатик»
Джерело:  Головком

Кандидата у народні депутати до українського парламенту від партії «Європейська солідарність» Олеся Маляревича, який балотується як самовисуванець по 214-му округу, журналісти вважають причетним до банкрутства банку «Хрещатик». Про це пише ONLINE.UA з посиланням на Главком.


У травні 2016 року Київрада створила тимчасову контрольну комісію з питань перевірки обставин, які призвели до віднесення ПАТ «КБ «Хрещатик» до категорії неплатоспроможних. Члени ініціативної групи вкладників банку стверджували, що депутати, які входили до складу комісії, серед яких був і Маляревич, бойкотували засідання ТКК «по дзвінку», - зазначають у матеріалі видання.
Нагадаємо, що банк «Хрещатик», заснований в 1993 році, був одним з учасників соціального проекту Київської міської ради під назвою «Картка киянина». 2 червня 2016 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб НБУ прийняв рішення відкликати банківську ліцензію у ПАТ КБ «Хрещатик» та ліквідувати його.
Слід зауважити, 5 квітня 2016 року НБУ визнав банк «Хрещатик» неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію. Як відомо, 24,9379% акцій банку належали Київській міській державній адміністрації. Опосередкованими власниками банку були Андрій Іванов з часткою 37,44% і Микола Солдатенко з часткою 24,2% акцій. ЗМІ повідомляють, що напередодні визнання ПАТ «КБ «Хрещатик» неплатоспроможним з банку було виведено 2,3 мільярда гривень шляхом вкладення коштів у так звані «безцінні» папери.

Категорія
Політика
Дата публікації

Введення миротворців в Україну. В чому полягає головна проблема

Лише два союзника готові повноцінно підтримати Україну
Джерело:  The New York Times

27 березня у Парижі відбулася зустріч "коаліції охочих", під час якої активно обговорювалося введення іноземних військ в Україну для стримування російської агресії. Станом на сьогодні лише Франція та Британія підтримують ідею розгортання в Україні "сил заспокоєння".

Головні тези:

  • Введення іноземних військ в Україну обговорюється на міжнародному рівні для стримування російської агресії.
  • Головна проблема полягає у відсутності одностайності серед європейських країн.

Лише два союзника готові повноцінно підтримати Україну

Лідери Франції та Британії Еммануель Макрон та Кір Стармер заявили, що готові ввести "сили заспокоєння" на українську землю після завершення війни.

За словами самого Макрона, контури цих сил все ще уточнюються, і деталей про те, хто і що готовий робити, все ще мало.

Як вдалося дізнатися журналістам, "це посилило відчуття туманності навколо дипломатичних зусиль, спрямованих на припинення бойових дій".

Ми повинні прискорити переговори, щоб домогтися припинення вогню, ми повинні прискорити нашу здатність фінансувати і постачати зброю, а також підготувати плани для української армії і сил заспокоєння.

Емманюель Макрон

Емманюель Макрон

Президент Франції

Що важливо розуміти, Італія хоче відправити війська, якщо вони будуть частиною місії ООН, а Польща — взагалі відкинула таку можливість.

Головна проблема полягає в тому, серед європейських лідерів немає "одностайності" щодо введення сил в Україну.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?