Деякі українські захисники, які пілотують ударні дрони, побоюються, що первісна перевага, яку колись мала Україна перед Росією, вже втрачена. Усе через те, що Москва значно інвестує в підтримку свого сектора безпілотників.
Що відомо про використання FPV-дронів ЗСУ
Українські FPV-дрони були досить ефективними на полі бою і водночас маловитратними. Але зараз і російські війська активно задіюють безпілотники, модифіковані для ведення війни.
За словами одного з командирів підрозділу безпілотників із позивним "Комрад", російські БПЛА "весь час у повітрі, і вдень, і вночі".
Він також попередив, що Україна може опинитися в складному становищі, якщо виявиться вразливою щодо безпілотників.
У 2023 році РФ значно наростила виробництво FPV-дронів. Ще в травні державна оборонна фірма анонсувала план випуску до 3000 таких пристроїв на місяць.
“Армія дронів” відправила подарунки на Донечччину
Партію з 1500 українських дронів відправлено на фронт.
Про це повідомив у Telegram віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Дрони-камікадзе виробляє український defense-tech стартап. Один безпілотник коштує лише кілька сотень доларів, але результати роботи неприємно вражатимуть окупантів та радуватимуть українців у щотижневих звітах від ударних рот “Армії дронів”.