"Бавовна" у Курській області. Дрон скинув касетні боєприпаси — росіяни згадали про "червоні лінії"
Категорія
Світ
Дата публікації

"Бавовна" у Курській області. Дрон скинув касетні боєприпаси — росіяни згадали про "червоні лінії"

Касетний боєприпас
Джерело:  online.ua

На олійний завод у Суджі на Курщині нібито було скинуто три касетні боєприпаси з дрона. Росіяни – в істериці з цього приводу.

Нова “бавовна” на Курщині

У Курській області РФ знову поскаржилися на атаку безпілотника: дрон із касетними боєприпасами нібито атакував олійний комбінат у місті Суджа. Інцидент спровокував чергову істерику у росіян, які у соцмережі згадали про погрози Кремля щодо "червоних ліній".

Як заявив місцевий губернатор Роман Старовойт, на завод нібито "було скинуто три касетні боєприпаси". Він також опублікував світлини уламків.

Два боєприпаси нібито розірвалися та пошкодили "виробничі бочки та підземне сховище продукції". Третій нібито не розірвався, для його знешкодження викликали саперів.

Ніхто не постраждав, місце події оточене, пишуть росЗМІ.

Коменти у мережі
online.ua

Тим часом у мережі росіяни скаржаться, що на Заході раніше анонсували застосування касетного озброєння лише на фронті в Україні, та вимагають від Кремля стримувати обіцянки, зокрема щодо "червоних ліній".

Коменти у мережі
online.ua

Інші пишуть, що насправді атака була здійснена саморобними боєприпасами.

СБУ атакувала військовий табір біля аеродрому "Халіно"

Служба безпеки вночі 18 жовтня атакувала польовий табір росіян біля села Постоялі двори. Там, неподалік від військового аеродрому "Халіно", розміщувались до 3 тисяч російських військових та близько 80 одиниць військової техніки.

В СБУ наголошують, що точна кількість ворожих втрат уточнюється. Але ураження були потужними, оскільки зафіксовано щонайменше 18 влучань дронів по табору.

Всю ніч росіяни з навколишніх сіл обговорювали у соцмережах звуки вибухів. Хоча дуже дивно, як вони їх могли чути, адже російська влада відрапортувала, що ППО "збила всі безпілотники" і "потєрь нєт, – зазначають джерела.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?