А Обамі можна! Трампа розлютила критика через Путіна
Президент США Дональд Трамп висловив невдоволення критикою на свою адресу через нібито співпрацю з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Twitter американського лідера.
"Я не знаю Путіна, не вів бізнесу в Росії, а ненависники все одно божеволіють. Обама ж може укласти угоду з Іраном, терористичною державою номер один, і - ніяких проблем", - написав Трамп.
Відзначимо, що журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов поширив в соцмережах заяву Трампа, упустивши в перекладі слова про те, що Іран є терористичною державою. Користувачі мережі посміялися.
Олександр: "Про терористів б теж переклали) чи в Росії невигідно Іран називати терористами?". Roman: "Перекладайте вже весь текст дійсно. Чи Ви думаєте, не вміють люди оригінали читати?". Як повідомляв ONLINE.UA, наприкінці 2015 Барак Обама дав наказ зняти санкції з Ірану.
На 100-й день свого президентства Дональд Трамп зіштовхнувся з найнижчим рівнем підтримки серед останніх президентів США. Його рейтинг поступається навіть його ж показникам вісім років тому.
Головні тези:
Загальне схвалення ефективності роботи Трампа на 100-й день становить 44%.
Наразі близько 59% виборців незадоволені тим, як йдуть справи в країні.
Трамп побив антирекорд підтримки американцями
За даними останніх опитувань, загальне схвалення ефективності роботи Трампа на 100-й день становить 44%, що на 5 пунктів нижче порівняно з 49% у березні.
Це менше, ніж схвалення колишніх президентів США Джо Байдена (54%), Барака Обами (62%) і Джорджа Буша (63%) після 100-денного терміну їхнього президентства. Ба більше, це на 1 пункт нижче порівняно з 45% схвалення Трампа вісім років тому.
Рейтинг Трампа
За даними видання, наразі близько 59% виборців незадоволені тим, як йдуть справи в країні. Однак це покращення з моменту закінчення терміну повноважень колишнього президента США Джо Байдена (68% незадоволених), але гірше, ніж чотири роки тому на початку терміну Байдена (53% незадоволених).
Це також гірше, ніж 100-денний рубіж першого терміну Трампа (53% незадоволених). Після його інавгурації в січні задоволення серед демократів змінилося на незадоволення, і стало навпаки серед республіканців.
Відомо, що американці недостатньо задоволені економічною ситуацією в країні, оскільки 71% оцінюють економічні умови негативно, а 55% кажуть, що вони погіршуються для їхніх сімей.
Американці також менш оптимістичні щодо майбутнього, ніж на початку першого терміну Трампа. Виходячи з перших 100 днів, 38% загалом і 75% республіканців кажуть, що відчувають натхнення щодо наступних чотирьох років. Для порівняння у 2017 році ці цифри становили 45% і 84% відповідно.
До того ж за даними опитування виявилось, що 8 із 10 виборців стурбовані політичними розбіжностями (78%), тоді як приблизно 7 із 10 вважають те саме щодо:
охорони здоров’я (76%),
державних витрат (73%),
рецесії (72%).
Дві третини чи менше стурбовані імміграцією (66%), отриманням Іраном ядерної бомби (66%), вторгненням Росії в Україну (61%) та фондовим ринком (58%).