Apple запатентувала незвичайний браслет-чохол для Watch
У базі даних патентного відомства США (USPTO) опублікована патентна заявка Apple на так званий «Магнітний браслет» (Magnetic wristband) , пише 3Dnews.
У документі мова йде про ремінці нового типу для годинників Watch. Такий ремінець буде складатися з двох частин, які зможуть надійно скріплюватися одне з одним за рахунок магнітних елементів. Завдяки цьому смарт-хронометр зможе без проблем утримуватися на руці власника.
Коли гаджет не використовується, магнітні половинки ремінця перетворяться на захисний чохол: ними можна буде обернути пристрій таким чином, що дисплей і тильна сторона корпусу з датчиками виявляться огородженими від зовнішніх фізичних впливів.
Більше того, для магнітного ремінця пропонуються й інші варіанти використання. Приміром, його можна буде перетворити на підставку для утримання годинника у вертикальному або нахиленому положенні. Крім того, ремінець дозволить кріпити гаджет до різних поверхонь - наприклад, до дверцят холодильника.
Не виключено, що в перспективі розробка, що патентується, знайде застосування в комерційних аксесуарах для смарт-годинників Apple Watch.
Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус пообіцяв Києву боєприпаси для протиповітряної оборони, танки та іншу допомогу. Про це міністр заявив за результатами 25-го засідання Контактної групи з питань оборони України на авіабазі «Рамштайн» 9 січня.
Головні тези:
Німеччина обіцяла надати Україні новий пакет військової допомоги, що містить боєприпаси, танки та інші види озброєння.
У межах цього рішення Україна отримає системи ППО IRIS-T, Patriot, а також інше військове обладнання.
Цей пакет допомоги є частиною зусиль Німеччини в підтримці українських оборонних зусиль та підвищенні обороноздатності країни.
Німеччина надасть Україні додаткові ракети для систем ППО Iris-T
За його словами, «цього року будуть передані подальші вже обіцяні комплекси три Iris-T SLM і три Iris-T SLS, а також додатково 13 зенітних танків Gepard».
Пісторіус пояснив рішення надати такі ракети Україні до того, як будуть задоволені власні потреби на тлі посилення повітряних атак з боку Росії.
Також цього року планується передати перші 6 зі загалом 54 нових сучасних колісних гаубиць RCH 155.
Окрім того, цього року Україна отримає подальші 20 БМП Marder, 22 основних бойових танки Leopard1 А5 з необхідною амуніцією.
Пісторіус підтвердив, що торік Німеччина надала Україні військової підтримки на близько 8 млрд євро.
Україна може, і я сказав це Президенту Зеленському під час двосторонньої зустрічі, покластися на Німеччину, незалежно від результатів виборів 23 лютого.
За його словами, він також обговорив з лідерами кількох країн перспективи збільшення інвестицій в українську оборонну промисловість. Це посилить виробництво в Україні та прискорить отримання військами необхідних матеріалів.
Німеччина також ставить за мету підготувати ще 10 тисяч українських солдатів цього року. З листопада 2022 року та до цього часу в ФРН пройшли навчання по різних напрямках уже понад 19 тисяч військових.
Німеччина також зобов’язується робити внесок у захист логістичних маршрутів постачання зброї, для чого розмістить ближчими тижнями в Польщі дві системи Patriot на 6 місяців.
З цього року координація допомоги буде вестися з Вісбадену, де створено штаб НАТО під керівництвом американського генерала, Німеччина відрядила в нього 44 своїх фахівців.
Пісторіус повторив, що питання щодо передачі ракет Taurus наразі не стоїть, адже ця зброя не є вирішальною в ході цієї війни.
Що Україна отримала у новому пакеті військової допомоги від Німеччини
Україна отримала великий пакет військової допомоги від Німеччини, включно із системами ППО IRIS-T, Patriot та іншими озброєннями.
У новий пакет допомоги увійшли:
15 танків Leopard 1 A5;
2 зенітні самохідні установки Gepard з запчастинами;