АТЕШ дізнався про колосальні втрати штурмовиків армії РФ на Харківщині
Категорія
Україна
Дата публікації

АТЕШ дізнався про колосальні втрати штурмовиків армії РФ на Харківщині

Втрати РФ
Джерело:  АТЕШ

Рух кримськотатарського опору АТЕШ через своїх агентів у злочинній армії РФ розвідав справжні цифри втрат особового складу окупантів на Харківському напрямку.

Армія РФ зазнає величезних втрат на Харківщині

Джерела руху АТЕШ повідомляють про значні втрати російських штурмових підрозділів у Харківській області.

Внаслідок важких боїв окремі підрозділи 138-ї окремої мотострілецької бригади, 18-ї мотострілецької дивізії та 7-го окремого мотострілецького полку втратили боєздатність. Втрати вбитими та пораненими становлять до 70% особового складу.

Не останню роль у цьому відіграють сутички між лінійними підрозділами ЗС РФ та «Шторм-Z». Керувати колишніми ув'язненими не всім командирам під силу, навіть тим, хто має багатий військовий досвід.

Наші агенти продовжують працювати та видобувати важливу інформацію з нової ділянки фронту. Про всі зміни ми оперативно повідомляємо Силам оборони України.

Найманці РФ з Африки штурмують Харківщину — АТЕШ

У наступі Росії на Харківську область залучено Африканський Корпус найманців.

Про це заявили партизани АТЕШ.

Агенти руху "АТЕШ" зі штабів 44 АК повідомляють, що Росія задіє африканський корпус у наступі на Харківську область. Вони вже зазнають величезних втрат.

Найманці не були готові до такої війни. Росіяни посилають їх у передові загони, знаючи, що більшість із них не повернуться зі штурмів.

Усю підготовку цього корпусу ми могли бачити на параді, де 20 людей виконали традиційний військовий танець.

Є дані про те, що в Харківській області є і найманці, які вже воювали в Малі та Лівії.

Росія вербує і залучає найманців із бідних країн, намагаючись компенсувати свої втрати. Усі країни світу повинні подумати, чи варто взаємодіяти з такою країною, впевнені в АТЕШ.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?