Телеканал "Білорусь 24" оскандалився, показавши в одній з програм віртуальну карту країн, де Україна була зображена без окупованого Криму.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
На сайті Нацради повідомляється, що 14 лютого в ході моніторингу в програмі інформаційно-аналітичного напряму в рубриці "Акценти" зафіксували показ віртуальної карти країн, які є членами регіонального об'єднання Центральноєвропейська ініціатива, до складу якого входить і Україна. На цій карті територія Української держави була зображена без Криму.
"Національна рада листом поінформувала директора телеканалу "Бєларусь 24" Олександра Мартиненка про виявлені в ефірі телеканалу порушення законодавства України і просить їх усунути", - сказано в повідомленні.
Читайте також: Брехливість російської пропаганди показали на яскравому прикладі: соцмережі киплять
На думку Нацради, подібна редакційна політика свідчить про підтримку телеканалом анексії Росією Автономної Республіки Крим.
Також на сайті повідомляється, що телеканал транслює упереджену інформацію про актуальну ситуацію в Україні, зокрема, 26 лютого в інформаційно-аналітичній програмі "Головний ефір" не було дотримано баланс поглядів на окремі політичні події в країні, що призвело до їх однобічного висвітлення.
"У разі ігнорування вимог українського законодавства рада буде змушена розглянути питання про припинення ретрансляції програми "Білорусь 24" на території України", - повідомили в прес-службі Нацради.
Як повідомляв ONLINE.UA, в російському місті Кизил військових нагородили медалями "за бойові відзнаки" на Донбасі, причому місцеві ЗМІ відкрито повідомили про це.
Міністерство охорони здоров'я попереджає, що в Україні розпочався так званий "сезон кліщів". На цьому тлі команда відомства озвучила кілька важливих порад та пояснила, яка у кліщів “улюблена” група крові.
Головні тези:
- Найчастіше кліщі проявляють інтерес до другої групи крові – А (II).
- Найменший інтерес кліщі виявляли до крові третьої групи – В (III).
Що важливо знати про кліщів
У МОЗ звертають увагу на те, що сезон активності кліщів триватиме майже до кінця осені.
Загалом існує два небезпечних пік їхньої активності — травень-червень, а також — вересень-жовтень.

“Зловити” кліща можна не лише в лісі, а й на міських газонах, у парках чи навіть на власному подвір’ї. Попри поширений міф, вони не стрибають на людину з дерева, не женуться за нею — проте можуть залізти на тіло, коли людина відпочиватиме.

Способи вберегтися від укусу кліща:
Утримайтеся від прогулянок лісом. Пам’ятайте передусім про мінну небезпеку.
Завжди тримайтеся ближче до центру стежок та не заходьте у траву обабіч.
Якщо плануєте гуляти там, де росте трава, подбайте про безпечний одяг: щільно прилягає до тіла, світлий із довгими рукавами та штанинами. Бажано також знехтувати стилем і заправити штани у шкарпетки.
Не сидіть та не лежіть на траві.
Оберіть і застосовуйте репеленти — засоби, що відлякують комах.
Кожні дві години прогулянки оглядайте себе та своїх близьких.

Більше по темі
- Категорія
- Наука та медицина
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Наука та медицина
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Наука та медицина
- Дата публікації
- Додати до обраного