Як вважає криптоаналітик та керівник дослідницького відділу Bitwise в Європі Андре Драгош, уже незабаром ціна BTC може суттєво знизитися.
Головні тези:
- Фактори, що впливають на курс біткоїна, включають, це заяви ФРС та дефіцит пропозиції криптоактива.
- Експерт не виключає сценарій подвійного піку інфляції як один із можливих ризиків у фінансовому середовищі.
Біткоїну прогнозують чергове падіння в ціні
Що важливо розуміти, вартість головної криптовалюти впала аж на 8,8%, опустившись до майже 95 тис дол — це наймасштабніше падіння з серпня 2024 року.
Одна з головних причин — заяви ФРС про меншу кількість очікуваних знижень процентних ставок у наступному році, а також нагадування про заборону на утримання BTC, пише CoinDesk.
За словами експерта,з агальна макрокартина така, що ФРС застрягла між молотом і ковадлом, оскільки фінансові умови продовжують посилюватися, незважаючи на 3 послідовних зниження ставок з вересня.
Варто зазначити, Драгош — один із небагатьох аналітиків, які точно передбачили стрімке зростання вартості BTC наприкінці липня, коли ринок не демонстрував особливого оптимізму.
Чого очікувати далі
Отже, цілком ймовірно, що ми побачимо більше болю в найближчі тижні, але це може бути цікавою можливістю для купівлі, враховуючи постійні попутні вітри, що створюються дефіцитом пропозиції BTC, — наголосив Андре Драгош.
За його словами, низькі показники інфляції індексу споживчих цін (ІСЦ) протягом останніх місяців спровокували занепокоєння у ФРС щодо потенційної другої хвилі.
Експерт озвучив припущення, що у ФРС бояться сценарію подвійного горба і відродження подвійного піку інфляції 70-х років, тому вони, ймовірно, занадто неохоче знижують ставки.
На переконання Драгоша, вони ризикують суттєво прискорити інфляцію, якщо будуть агресивно знижувати ставки, якщо ж вони будуть робити мало, то економіка може постраждати”.
Також фахівець наголошує, що дефіцит пропозиції BTC стане основним “бичачим” фактором у довгостроковій перспективі.
Більше по темі
- Категорія
- Технології
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Економіка
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Економіка
- Дата публікації
- Додати до обраного