Бойовики ДНР використовують "опудала" для розвідки позицій ЗСУ на Донбасі
Категорія
Події
Дата публікації

Бойовики ДНР використовують "опудала" для розвідки позицій ЗСУ на Донбасі

Бойовики ДНР використовують "опудала" для розвідки позицій ЗСУ на Донбасі
Джерело:  ТСН

Бойовики ДНР під Маріуполем Донецької області намагаються хитрістю вивідати вогневі позиції українських військових.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ТСН.

Читайте також: Українські морпіхи дали гідну відповідь бойовикам у Водяному: опубліковано відео

Зазначається, що терористи облаштували польову базу у приазовському степу, і задіюють ростові мішені, "опудала", аби з'ясувати, де знаходяться бійці АТО.

"Відволікаючий маневр: підняли мішені. Якщо оптика погана – здалеку побачили рух, здається, що ворог піднявся. А насправді – відволікаючий маневр", - зазначив морський піхотинець "Стаф".

Бойовики розраховують на те, щоб побачити, звідки ведуть вогонь українські військові, щоб потім накрити їх позиції з великокаліберної зброї.

"Якщо ми затягуємося в бій, то вони застосовують крупну артилерію. Якщо мовчимо – можуть дати пару днів перепочинку, не стріляти", - прокоментував тактику терористів морпіх "Гога".

Як повідомляв ONLINE.UA, 5 травня бойовики так званих ДНР-ЛНР проявляли найбільшу активність на Луганському напрямку.

Категорія
Події
Дата публікації

Землетрус у М'янмі. Кількість жертв зросла до понад 3000 осіб

землетрус
Джерело:  Reuters

Кількість жертв руйнівного землетрусу у М'янмі зросла до 3003 осіб. При цьому погодні умови можуть ускладнити рятувальну операцію.

Головні тези:

  • Землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 3000 осіб.
  • Уряд М'янми оголосив скорботу за загиблими та тривають рятувальні роботи, які ускладнюються прогнозованими дощами.
  • Очікуються опади з 6 по 11 квітня, які можуть загострити ситуацію для людей, які залишилися під завалами у районах, що найбільше постраждали від землетрусу.

У М'янмі внаслідок землетрусу загинуло понад 3000 осіб

За даними посольства М'янми в Японії, внаслідок землетрусу постраждали 4515 осіб. Рятувальні роботи тривають.

У М'янмі оголосили скорботу за загиблими з 31 березня до 4 квітня.

Рятувальна операція може бути під загрозою через можливість дощів. За прогнозами синоптиків, опади очікуються 6-11 квітня і накриють райони, які найбільше постраждали від землетрусу, а саме Мандалай, Сікайн та столиця Нейп'їдо.

Дощі можуть сильно ускладнити порятунок людей, які залишаються під завалами.

Насувається дощ, і все ще так багато людей під завалами. А в Мандалаї, особливо, якщо почнеться дощ, люди, які ще не врятовані, потонуть, навіть якщо вони вижили до цього моменту.

Нагадаємо, майже тиждень тому, 28 березня, у М'янмі стався потужний землетрус, магнітуда якого становила 7,7 бала. Підземний поштовх також відчули у Таїланді, Китаї, Індії та інших країнах регіону.

Землетрус спричинив масштабні руйнування, через тиждень після трагедії у М'янмі продовжують розбирати завали.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Підприємців, які повідомляють про корупцію і зловживання, переслідують, – Олег Мітрохін

Підприємців, які повідомляють про корупцію і зловживання, переслідують, – Олег Мітрохін
Джерело:  KP.UA

Українські волонтери й бізнесмени, що викривають сумнівні схеми постачань для армії, ризикують стати об’єктами кримінальних справ. Про це заявив власник компанії «МІК», підприємець і волонтер Олег Мітрохін, коментуючи історію Олександра Соколовського, котрий відкрито говорив про неякісну форму на ринку та потрапив під слідство ДБР. 

«Я бачив безліч прикладів, коли підприємці, які відкрито критикують непрозорі постачання, стають мішенню для “замовних” кримінальних проваджень, — зазначає Мітрохін. — Правоохоронці мають інструменти впливу, що дозволяють ініціювати обшуки та вилучення, паралізуючи роботу компаній».

Олег Мітрохін

Олег Мітрохін

Власник компанії МІК

На думку бізнесмена, така практика відлякує чесних постачальників, які могли б забезпечувати військових якісною продукцією, і створює сприятливі умови для появи «сірого» ринку. Щоб вирішити проблему, Мітрохін пропонує встановити дієвий контроль за діями правоохоронців і дотримуватися механізму господарської відповідальності, не переносячи конфлікти в кримінальну площину без реальних доказів.

«Перемога у війні проти зовнішнього агресора неможлива без економічної міцності та внутрішнього порядку, де бізнес і держава працюють пліч-о-пліч, а не воюють один з одним. Ми всі чекаємо на рішучу позицію держави, яка викорінить тих шкідників, які руйнують національну економіку і національну безпеку», - резюмує Мітрохін.

Олег Мітрохін — бізнесмен, власник компанії МІК. Компанія МІК — провідний український виробник спецодягу для різних галузей, зокрема для промисловості, будівництва та сфери безпеки. 

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?