Станом на 27 липня в Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню і утриманню шкідливих домішок в приземному шарі повітря.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу Державної служби з надзвичайних ситуацій.
«За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії, рівень забруднення діоксидом азоту за минулу добу досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично допустима концентрація) і формальдегідом - 3-4 ГДК. Це райони: Бессарабської і Московської площ; вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської; проспектів Перемоги, Оболонського; бульвару Лесі Українки», - сказано в повідомленні.
У ДСНС підкреслюють, що несприятливі метеорологічні умови (спекотний характер погоди, слабкий вітер в приземному шарі) за прогнозом Гідрометцентру збережуться в Києві до 31 липня.
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше експерти-метеорологи пояснили виникнення білястої димки, яка огорнула столицю України, тривіальними погодними явищами і запевнили, що приводу для занепокоєння немає.
Згідно з даними британських розвідників, російський диктатор Володимир Путін у майбутньому матиме дедалі менше ресурсів для підтримання витрат армії РФ на високому рівні.
Головні тези:
- У березні Центральний банк Росії зберіг ключову процентну ставку на рівні 21%.
- Процентні ставки у країні-агресорці перебувають на найвищому рівні за останні 20 років.
Стан російської економіки продовжує погіршуватися
Як вважає Міноборони Великої Британії, поки процентні ставки залишаються високими, кількість корпоративних банкрутств у Росії, цілком ймовірно, буде зростати.
Ще восени минулого року рубль обвалився до найнижчого рівня з початку вторгнення Росії в Україну в 2022 році (114 за долар США).
Однак російська валюта змогла зміцнитися до максимуму 81 за долар США в березні 2025 року.
Посилення рубля, найімовірніше, призведе до скорочення федеральних доходів від нафти і газу в рублевому еквіваленті, що посилить тиск на федеральний дефіцит, — наголошують британські розвідники.
Не можна також ігнорувати той факт, що інфляція у Росії продовжує зростати.
На цьому тлі дефіцит робочої сили, а також високі державні витрати вказують на те, що інфляція залишатиметься вищою за цільовий показник ЦБ РФ у 4 відсотки до 2025 року.
Довгостроковий інфляційний тиск, найімовірніше, посилить тиск на здатність Росії підтримувати високі витрати на оборону, — наголошує Міноборони Великої Британії.