Директор Служби зовнішньої розвідки РФ фантазує про плани Польщі захопити частину України
Категорія
Світ
Дата публікації

Директор Служби зовнішньої розвідки РФ фантазує про плани Польщі захопити частину України

Директор Служби зовнішньої розвідки РФ фантазує про плани Польщі захопити частину України
Джерело:  online.ua

Директор Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін висловлює свої фантазії стосовно нібито планів Польщі щодо України. Він цинічно заявляє, що Польща нібито виступає проти мирних переговорів для того, щоб Україна швидше програла і країна змогла встановити контроль над її частиною.

Джерело: Белта

Наришкін фантазує про плани Польщі захопити Україну

Директор Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін цинічно заявив, що польське керівництво нібито чекає на вдалий момент, щоб взяти під контроль частину українських територій.

Отримання контролю над західними територіями сучасної України, над так званими колишніми Східними кресами Польщі є бажаною мрією польських націоналістів. Це вже стає елементом національної ідеології, тому від цієї ідеї польське керівництво вже відмовитися не може. Я сказав би, що польське керівництво чекає вдалого моменту, щоб здійснити контроль над цими територіями, — каже він.

Сергій Наришкін вважає, що польське керівництво в буквальному сенсі чекає вдалого моменту, щоб здійснити контроль над “колишніми східними кресами”, при тому, цим він також пояснив позицію Польщі щодо нібито “мирних переговорів” щодо війни в Україні.

І саме тому польська влада не хоче і виступає проти мирного врегулювання в тому, що надаватиме постійну допомогу київському режиму, що погіршує стан України і її народу, – бреше Наришкін.

Польщу підозрювали у підриві “Північних потоків"

Польща категорично заперечує свою причетність до можливої диверсії на російських газопроводах "Північні потоки" у Балтійському морі. Разом з Україною була згадана як можливий організатор, проте офіційна Варшава неодноразово заявляла про своє неприйняття тероризму та дотримання міжнародного права.

Як зазначають співрозмовники WP, можливий мотив Польщі полягав у тому, що вона була серед найбільших критиків "Північних потоків" від початку їхнього створення наприкінці 1990-х років.

Радий президента Польщі з питань зовнішньої політики Марчін Пшидач в інтерв’ю виданню закликав до обережних висновків. Він погодився, що "Андромеда" може бути ключовою в розслідуванні диверсії, але вважає, що цю зачіпку могла підлаштувати РФ.

Читайте також:

Категорія
Економіка
Дата публікації

Завершення війни проти України може знищити економіку Росії

Путін боїться зупиняти війну
Джерело:  The Wall Street Journal

Видання The Wall Street Journal дійшло висновку, що російська економіка потрапила в залежність від війни в плані робочих місць, зарплат і зростання. Відповідно, якщо вдасться добитися перемир'я на фронті - країна-агресорка опиниться на межі колапсу.

Головні тези:

  • Відмова Росії від військових витрат може призвести до втрати робочих місць та загального розчарування у бідних російських регіонах.
  • Це також може спровокувати рецесію у країні-агресорці.

Путін боїться зупиняти війну

Як стверджує старший економіст Інституту економіки Банку Фінляндії Хелі Сімола, майже половина економічного зростання країни-агресорки у 2024 році було безпосередньо зумовлене виробництвом, пов'язаним із війною.

Не можна також ігнорувати той факт, що виплати родинам російських загарбників, які воюють в Україні, підвищили добробут деяких найбідніших регіонів країни.

Фахівці озвучують прогноз, що припинення такого стимулювання призведе до зниження внутрішнього споживання.

Якщо російський диктатор Володимир Путін хоче уникнути економічного колапсу, йому доведеться продовжувати витрачати кошти на нинішньому рівні ще довго після закінчення війни.

Якщо військові витрати будуть скорочені, це призведе до втрати робочих місць і загального розчарування в багатьох російських регіонах, — заявив Яніс Клюге, експерт з Росії з Німецького інституту міжнародних відносин і безпеки.

Згідно з прогнозами Capital Economics, зниження рівня витрат може призвести до уповільнення зростання або навіть рецесії в Росії в найближчій перспективі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?