Є загиблі та поранені внаслідок російського удару по ТЦ в Кременчуці (дані оновлюються)
Категорія
Україна
Дата публікації

Є загиблі та поранені внаслідок російського удару по ТЦ в Кременчуці (дані оновлюються)

Є загиблі та поранені внаслідок російського удару по ТЦ в Кременчуці (дані оновлюються)
Джерело:  online.ua

Внаслідок удару по торговельному центру в Кременчуці загинули щонайменше двоє людей, 20 поранених, з них 9 у важкому стані.

Джерело: заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко

Російські війська завдали удару по Кременчуку

ОНОВЛЕНО:  Станом на 22.00 відомо про 13 загиблих.

Станом на 21.00 відомо про 11 загиблих.

Станом на 19.30 відомо про 10 загиблих і понад 40 людей отримали поранення і травми, повідомив керівник ОВА Лунін.

На цю хвилину відомо про 20 поранених, з них дев’ять у важкому стані. Вже підтверджено, що двоє людей загинули. Рятувальна операція триває, - сказав Тимошенко.

ДСНС повідомляє, що наразі площа пожежі в будівлі ТЦ складає 10 тис. 300 м кв.

Пожежу в ТЦ «Амстор» у Кременчуку ліквідують 115 рятувальників та 20 одиниць техніки. На місце пожежі вже їде пожежний потяг «Укрзалізниці» та ДСНС.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що в торговельно-розважальному центрі в Кременчуку, в який поцілила ракета, перебували понад тисяча цивільних.

РЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.

Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів. Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно.

Читайте також:

Категорія
Політика
Дата публікації

Вірменія продовжує шлях євроінтеграції — президент підписав закон

Вірменія
Джерело:  online.ua

Президент Вірменії Ваагн Хачатурян підписав 4 квітня закон про початок процесу членства республіки в Євросоюзі.

Головні тези:

  • Президент Вірменії підписав закон про початок процесу членства країни в Євросоюзі з метою розвитку демократії та підвищення добробуту суспільства.
  • Вірменія прагне стати членом Євросоюзу, але подання заявки на членство наразі не передбачається, але країна має більш декларативний підхід до цього питання.
  • Рішення про вступ Вірменії до ЄС може бути ухвалено лише шляхом всенародного референдуму, що підкреслює демократичний підхід країни до цього питання.

Вірменія прагне бути в Євросоюзі

У передмові документа зазначено, що «Вірменія, ставлячи перед собою мету розвинути демократичні інститути, підвищити добробут суспільства, зміцнити безпеку країни, стійкість і перевагу права, оголошує про старт процесу членства в ЄС».

Як заявляв голова комісії парламенту з євроінтеграції Арман Єгоян, цей законопроєкт просто висловлює волю вірменського народу, наразі подання заявки на членство республіки в ЄС не передбачається.

На початку січня 2025 року документ про вступ Вірменії до ЄС схвалив уряд країни

Раніше премʼєр Вірменії Нікол Пашинян казав, що рішення про вступ Вірменії до ЄС можуть ухвалити тільки шляхом всенародного референдуму.

Тобто цей закон має більш декларативний характер.

Вірменія взяла курс на віддалення від Росії. Це відбувається на тлі погіршення відносин і погроз з боку РФ.

Пашинян звинуватив ОДКБ у загрозі суверенітету країни. Перед цим у Вірменії викрили спробу перевороту, підготовку до якого вели в Росії. Пашинян заявляв, що ОДКБ не виконала зобовʼязань перед Єреваном під час війни за Нагірний Карабах, внаслідок якої Азербайджан повернув собі території. Через це Пашинян повідомив про намір вийти з ОДКБ

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?