Ексдепутата-втікача Онищенка засудили до 15 років вʼязниці у газовій справі
Категорія
Україна
Дата публікації

Ексдепутата-втікача Онищенка засудили до 15 років вʼязниці у газовій справі

САП
Олександр Онищенко

Колишнього депутата Олександра Онищенка визнали винним у розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу.

Олександр Онищенко отримав вирок

Вищий антикорупційний суд призначив Онищенку 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Його фінансовий директор отримав 12 років.

Їх обвинувачували у заволодінні державними коштами на суму понад 740 млн грн під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з публічним акціонерним товариством «Укргазвидобування».

Так звана «газова схема» є одною з наймасштабніших корупційних схем в Україні.

Наслідком «газової схеми» стали збитки державі у розмірі близько 3 млрд грн.

Що відомо про справу Онищенка

Онищенка визнали винним в організації злочинної групи, учасники якої з січня 2013 року до червня 2016-го заволоділи понад 1,6 мільярда гривень від реалізації газу за договорами про спільну діяльність із ПАТ «Укргазвидобування».

У результаті таких дій ПАТ "Укргазвидобування" (100% акцій належать державній НАК "Нафтогаз України") було завдано збитків у сумі понад 740 млн грн.

Слідство встановило, що у "газовій схемі" було 29 осіб. З-поміж них — двоє людей, які виконували роль співорганізаторів, решта — працівники ПАТ "Укргазвидобування", юрист, фінансисти, керівники компаній тощо.

Онищенко улітку 2016 року втік з України. Проживає у Німеччині.

У січні 2021 року проти нього було запроваджено персональні санкції Міністерства фінансів США за втручання в американські вибори та участь в російській мережі зовнішнього впливу.

Категорія
Україна
Дата публікації

Сили оборони України відбили масштабний штурм армії РФ на Курщині — відео

ЗСУ
Джерело:  47 ОМБр

Українські оборонці відбили масований штурм російської військ у Курській області, знешкодивши в результаті майже сотню військовослужбовців РФ і десять одиниць ворожої бронетехніки.

Головні тези:

  • Сили оборони України відбили масштабний штурм російської армії на Курщині, знищивши значну частину ворожої техніки та осіб.
  • Російська армія продовжує спроби витіснити українські Сили оборони із Курської області, проте зустрічає відпор.
  • Українські бійці взаємодіють ефективно, використовуючи різні види військової техніки та технологій для відбиття ворожого штурму.
  • Десантники ЗСУ успішно взяли штурмом російську позицію, в результаті чого 7 окупантів потрапили у полон.
  • Результатом бою були втрати для російської армії у вигляді трьох танків, семи бойових бронемашин та значною кількістю ліквідованих та поранених військовослужбовців.

Бійці 47-ї ОМБр і 82-ї бригади відбили російський штурм на Курщині

Відповідні кадри оприлюднила в Телеграмі 47 окрема механізована бригада "Маґура".

Штурм відбивали бійці 47-ї ОМБр спільно з побратимами із 82-ї бригади.

Як зауважили захисники, російська армія продовжує спроби витіснити Сили оборони з Курської області за незмінним сценарієм: запускає колони техніки, закидує живою силою.

Під час відбиття чергового штурму всі підрозділи бригади "Маґура" увійшли у взаємодію: відпрацювали піхотинці, артилерія під коригуванням роти розвідки, запустив FPV-дрони батальйон безпілотних систем, пілоти механізованих батальйонів атакували скидами.

Спроба штурму завершилася для російських військ втратою трьох танків (понад 6 млн доларів), семи бойових бронемашин (понад 7 млн дол) та роти живої сили: 35 ліквідованими й 62 пораненими.

Десантники ЗСУ полонили 7 російських окупантів

Про це інформують Десантно-штурмові війська ЗС України.

У рамках військової операції, військовослужбовці взяли штурмом російську позицію на Курахівському напрямку.

Атакуючи російські позиції за допомогою дронів, українські бійці змусили ворога зайняти оборонні позиції в бліндажах.

У результаті реалізації оперативного плану ворожий бліндаж став пасткою для російських військових. Обмежені у діях, окупанти опинилися перед вибором: загинути від вогню українських десантників або здатись у полон. У підсумку, після короткочасних вагань, вони вирішили скласти зброю.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?