ЄС відверто пояснив, від чого залежить безвіз для України
Категорія
Політика
Дата публікації

ЄС відверто пояснив, від чого залежить безвіз для України

ЄС відверто пояснив, від чого залежить безвіз для України

Євросоюз попередив Україну, що може призупинити дію безвізового режиму в разі, якщо країна робить розворот в реформах.
Про це сказано в схваленому країнами ЄС документі щодо нового механізму припинення, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "Європейську правду".
"Чимало депутатів і до сих пір мріють про те, щоб зробити крок назад вже на наступний день після того, як безвіз запрацює на практиці. Для них головна новина: "забути" про зобов'язання не вийде" - йдеться в документі.
Згідно з повідомленням, Єврокомісія повинна моніторити виконання зобов'язань тих третіх країн, громадяни яких звільнені від візових вимог внаслідок успішного завершення діалогу з візової лібералізації.
Читайте також: Європейська гостя Порошенка розповіла про безвіз, в мережі сумно сміються: з'явилося відео
"Протягом 7 років після набуття чинності візовою лібералізацією для такої країни Єврокомісія повинна регулярно звітувати (з цього приводу) перед Європарламентом і Радою ЄС - мінімум раз на рік, або коли ЄК визнає такий звіт необхідний, або коли Європарламент або Рада ЄС питатимуть про нього", - йдеться в документі.
"Якщо одного разу ВР спотворить електронне декларування, або ж скасує норму про заборону дискримінації тощо, ЄС буде змушений запустити процедуру призупинення безвіза", - додали представники ЄС.
При цьому дипломати відзначили, що найбільше їх цікавить боротьба з корупцією в Україні.
Як повідомляв ONLINE.UA, Європейський парламент переніс ухвалення рішення про надання Україні безвізового режиму на 1 лютого 2017.

Категорія
Україна
Дата публікації

Україна знизила інтенсивність авіаударів РФ на 70%

Су-24
Джерело:  Business Insider

Країна-агресорка РФ суттєво знизила інтенсивність атак плануючими бомбами на Україну, проте загроза досі залишається вкрай серйозною.

Головні тези:

  • Успішні атаки українських ударних дронів сприяли зниженню інтенсивності авіаударів з боку Росії.
  • Вдосконалена протиповітряна оборона України стала важливим фактором у стримуванні країни-агресорки.

Україні вдається успішно ослаблювати Росію

Що важливо розуміти, до факторів зменшення інтенсивності ударів входять успішні атаки українських ударних дронів на російські авіабази та склади боєприпасів улітку та восени.

Не можна також ігнорувати фактор суттєвого вдосконалення протиповітряної оборони України.

Плануючі бомби, які Росія активно застосовує від початку війни, оснащені комплектами, що перетворюють звичайні боєприпаси у високоточну зброю. Їх важко перехопити через короткий час польоту, малу радіолокаційну видимість і непередбачувані траєкторії.

З коментарем з цього приводу виступив майор підрозділу радіоелектронної боротьби Національної гвардії України.

За його словами, станом на сьогодні кількість російських атак скоротилася приблизно на 70% порівняно з літом.

Ба більше, країна-агресорка почала активно переміщувати тактичну авіацію глибше в тил. Це зменшило частоту вильотів і збільшило час виявлення для українських сил.

Атака РФ на Україну 10 січня — що відомо

Російські загарбники протягом ночі атакували Україну за допомогою 72 ударних БпЛА типу Shahed та іншими.

Противник запускав БпЛА для атак по Україні з напрямків Міллерово, Орел, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ.

Повітряним силам ЗСУ вдалося знищити 33 ударних дронів у небі над Полтавською, Сумською, Харківською, Черкаською, Чернігівською, Київською, Дніпропетровською, Запорізькою, Хмельницькою, Вінницькою та Херсонською областями.

Зафіксовано п’ять влучань БпЛА (підприємства та господарчі будівлі) у прифронтовому районі на півночі Чернігівщини, поранено цивільну особу. На Київщині уражений БпЛА упав на багатоповерхівку, пошкоджено будівлю та два десятки автівок. Попередньо, обійшлось без жертв.

Окрім того, наголошується, що 34 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?