Євробачення-2017: стало відомо, хто поїде в Україну від Росії
Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Євробачення-2017: стало відомо, хто поїде в Україну від Росії

Євробачення-2017: стало відомо, хто поїде в Україну від Росії
Джерело:  L!fe #шоу

РосЗМІ повідомили, що від Росії на міжнародний пісенний конкурс Євробачення, який в травні цього року пройде в Києві, поїде російський співак родом з України Олександр Панайотов.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на L! FE.
За інформацією видання, кандидатуру 32-річного виконавця вже схвалило керівництво Першого каналу.
"У цьому році телемовник знову ухвалив рішення не проводити національний відбір і не відбирати заявки на участь в конкурсі. Артиста для конкурсу оберуть як в останні кілька років - радою російського оргкомітету. Уже через місяць Перший канал планує озвучити своє рішення представникам Євробачення, яким належить виключне право першими офіційно назвати учасника від тієї чи іншої країни", - передає видання.
Читайте також: Євробачення-2017: в Україні пояснили щодо "чорних списків" росіян
Однак сам артист заявив, що йому поки нічого не відомо про це рішення.
"Я буду щасливий представити нашу країну на конкурсі - для мене це величезна честь. Але поки нічого не хочу загадувати", - зазначив співак.
До слова, Олександр Панайотов народився в Запоріжжі, а пізніше переїхав будувати музичну кар'єру в Москву.
Нагадаємо, національний відбір на Євробачення відбуватиметься в кілька етапів: перший прямий ефір відбудеться 4 лютого, другий - 11 лютого, третій - 18 лютого.
А фінал, на якому ми дізнаємося, хто представлятиме нашу країну, відбудеться 25 лютого.
Як повідомляв ONLINE.UA, Сан-Марино на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017, який пройде в травні в Києві, може представляти італійська співачка Аріса, зовні схожа на народного депутата України Надію Савченко.

Категорія
Україна
Дата публікації

Зупинка допомоги США послабила українську кібербезпеку на тлі хакерських атак РФ

хакери
Джерело:  Bloomberg

Українська кібербезпека значно ослабла після припинення допомоги зі сторони США.

Головні тези:

  • США допомогли Україні протистояти російським спробам диверсій на електростанціях і проникнення в Кабінет міністрів.
  • Американське фінансування стало найбільшим джерелом підтримки України в галузі кібербезпеки.
  • Однак із січня 2025 року Трамп припинив критично важливу підтримку з боку США — включаючи військові постачання і, часом, обмін розвідданими.

 

Україна має складнощі з кібербезпекою без допомоги США

Як повідомляють джерела Bloomberg, контракти України та США були анульовані або призупинені. За словами джерел, США допомогли Україні протистояти російським спробам диверсій на електростанціях і проникнення в Кабінет міністрів, вищий орган державної виконавчої влади в країні.

Тим часом заплановані постачання комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, призначеного для забезпечення безпеки української інфраструктури, так і не були доставлені.

За останні п'ять років лише Агентство США з міжнародного розвитку виділило понад 200 мільйонів доларів на допомогу Україні у сфері кібербезпеки. Агентство національної безпеки та Кібернетичне командування США також надавали допомогу.

Американська допомога у сфері кібербезпеки містила підтримку фахівців, навчання, обладнання та програмне забезпечення для організацій по всій Україні, в тому числі для десятків урядових установ і відомств, а також для ключових постачальників газу та електроенергії, національного банку і ядерних об'єктів.

За словами джерел Bloomberg, американське фінансування стало найбільшим джерелом підтримки України в галузі кібербезпеки.

Гранти USAID фінансували кілька ініціатив з кібербезпеки в Україні, деякі з яких були схвалені за часів першої адміністрації Трампа, включаючи зусилля із захисту виборчої інфраструктури країни та її дипломатичних мереж зв'язку.

Після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року USAID збільшило фінансування проєктів з кібербезпеки, оскільки російські хакери активізували свої спроби саботувати українські комп'ютерні мережі.

Однак із січня 2025 року Трамп припинив критично важливу підтримку з боку США — включаючи військові постачання і, часом, обмін розвідданими.

Допомога США у сфері кібербезпеки залишається критично важливою, зокрема для захисту урядових структур, телекомунікаційних компаній та енергетичних підприємств від кібератак.

Цього тижня віцепрезидент США Джей-Ді Венс заявив, що Сполучені Штати можуть відмовитися від участі в мирному процесі, якщо Росія й Україна не приймуть американську пропозицію. Такий крок може ускладнити будь-яку майбутню співпрацю в галузі кібербезпеки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?