Гончарук зробив заяву про тарифи на проїзд в Україні - що необхідно знати
Категорія
Економіка
Дата публікації

Гончарук зробив заяву про тарифи на проїзд в Україні - що необхідно знати

Гончарук зробив заяву про тарифи на проїзд в Україні - що необхідно знати
Джерело:  online.ua

Український Кабінет міністрів розробив стратегію для регулювання тарифів на транспортне перевезення. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Telegram-канал прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

За його словами, тарифи повинні стати "ринковими та адекватними".

"Для цього уряд схвалив та направив у парламент законопроект про створення Національної комісії у сфері транспорту. Регулятор формуватиме тарифи на послуги суб’єктів природних монополій, видаватиме ліцензії у сфері залізничного транспорту та перевірятиме виконання їх умов", - пояснив Гончарук.

Прем'єр додав, згаданий орган займатиметься ціновою й тарифною політикою, застосовуючи механізми-стимули, контролювати ціни та запобігати перехресному субсидіюванню, розвивати конкуренцію на ринку.

Анонс нової комісії здійснено під час урядового засідання у п'ятницю, 27 грудня.

Як повідомляв ONLINE.UA, Олексій Гончарук на засіданні виступив з іншою гучною обіцянкою для українців. Чинний уряд не планує збільшення тарифів на опалення протягом зимового сезону 2019-20 років.

Згідно із заявою прем'єр-міністра, показники у квитанціях можуть навіть знизитися. Подорожчання не буде завдяки узгодженню газового транзиту з РФ.

Категорія
Наука та медицина
Дата публікації

В Антарктиді помітили єгипетську чаплю — унікальні фото

До Антарктиди завітала єгипетська чапля
Джерело:  online.ua

Поблизу станції "Академік Вернадський" українські полярники побачили єгипетську чаплю. Що важливо розуміти, вона мешкає на всіх континентах, окрім крижаного.

Головні тези:

  • Птах має невеликі розміри, а розмах крил до метра.
  • Він вкритий білим пір'ям, але на голові, спині та зобі має бежево-жовтуватий відтінок.

До Антарктиди завітала єгипетська чапля

Враженнями від зустрічі з птахом поділилася біологиня 30-ї УАЕ Зоя Швидка.

За її словами, вона та команда готувалися до морського виходу на човнах і чекали колег надворі біля станції.

Кілька людей пішли до причалу, й раптом саме з того боку вилетіло щось незвичне: здається, я почала фотографувати раніше, ніж зрозуміла, що це за тварина. Але думка була якраз про чаплю, адже в Україні багато займалася водно–болотними птахами, а в чапель дуже характерний силует. Вже потім на фото роздивилася, що це дійсно вона, — розповідає Зоя Швидка.

Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Що важливо розуміти, єгипетська чапля мешкає в обох півкулях, однак найчастіше її можна помітити у тропіках та субтропіках.

Близько 100 років тому вона перемістилася у Західну півкулю та Австралію, і тепер не мешкає лише в Антарктиці.

Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Можливо, все тому, що на крижаному континенті немає її улюблених тварин — диких чи домашніх копитних. Саме на їхніх спинах птаха полюбляє сидіти: від слонів і буйволів до коней та зебр.

Розміри такої чаплі дійсно мініатюрні: довжина — до 50 см, а розмах крил — до метра.

У більшості випадків вони вкриті білим пір'ям, але на голові, спині та зобі мають бежево-жовтуватий відтінок.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?