Харлан виграла Кубок світу з фехтування на шаблі
Категорія
Спорт
Дата публікації

Харлан виграла Кубок світу з фехтування на шаблі

Харлан виграла Кубок світу з фехтування на шаблі
Джерело:  online.ua

Українка Ольга Харлан стала переможницею загального заліку Кубка світу з фехтування на шаблі у 2018 році, передає ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт Міжнародної федерації з фехтування.

Українська чемпіонка набрала 190 залікових балів. Другою стала росіянка Софія Вєлікая, в якої 175 пунктів. На третій сходинці - Анна Мартон з Угорщини - 159 очок.

Зазначимо, що Харлан могла обійти в Кубку світу росіянка Вєлікая, але у фіналі чемпіонату з світу з фехтування, що нині проходить в китайському Усі, поступилася своїй співвітчизниці Софії Поздняковій.

 Нагадаємо, 24 липня Ольга Харлан завершила виступи на чемпіонаті світу з фехтування в 1/16 фіналу. На цій стадії Харлан поступилася 35-му рядку світового рейтингу FIE Яці Шао з Китаю з рахунком 13:15.

Ольга Харлан — українська фехтувальниця (шабля), олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, п’ятиразова чемпіонка світу в командній першості, семиразова чемпіонка Європи, ЗМСУ з фехтування, найкраща спортсменка року та найкраща спортсменка місяця (5 разів) в Україні. 29 березня 2016 року ім’я Ольги Харлан було вписано у міжнародний Зал слави FIE.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше  Ольга Харлан перемогла на етапі Кубка світу в Мексиці.

Категорія
Україна
Дата публікації

Україна майже вчетверо збільшила виробництво ключової зброї для фронту

САУ Богдана
Джерело:  The Washington Post

Дедалі активніше ширяться чутки про те, що президент США Дональд Трамп незабаром зупинить всю військову допомогу для України. Однак Київ уже давно почав готуватися до подібного розвитку подій. 

Головні тези:

  • Європейські союзники активно інвестують у українське виробництво артилерії та іншої зброї.
  • НАТО також підтримує стратегію вливання коштів в оборонну промисловість України.

Що відомо про успіхи України у виробництві зброї

Згідно з даними видання The Washington Post, європейські союзники дедалі активніше інвестують в артилерію українського виробництва, насамперед САУ "Богдана".

Що важливо розуміти, виробництво саме цих САУ різко зросло: з шести на місяць у 2023 році до більш ніж 20 у 2025 році.

Станом на сьогодні модель вливання грошей в оборонну промисловість України замість постачання зброї стає дедалі привабливішою моделлю.

ЄС не може ігнорувати той факт, що його власні запаси дедалі швидше вичерпуються після багатьох років постачання зброї Києву.

За словами інсайдерів, нова стратегія дає можливість країнам НАТО використовувати Україну як випробувальний полігон для розроблення зброї.

Офіційний Брюссель переконаний у тому, що це дійсно “безпрограшний варіант" не лише для Києва, а й для його союзників.

Для нас це дешевше. Їм потрібно виробляти. І українці багато чого нас вчать, — наголосили інсайдери у Євросоюзі.

Згідно з даними ЗМІ, попри збільшення кількості безпілотників на полі бою, артилерія залишається головною зброєю на фронті.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?