Хто може стати генпрокурором України - ЗМІ вразили новими даними
Категорія
Україна
Дата публікації

Хто може стати генпрокурором України - ЗМІ вразили новими даними

Хто може стати генпрокурором України - ЗМІ вразили новими даними

На позачерговому засіданні українського парламенту 5 березня народні обранці мають намір голосувати за відставку Руслана Рябошапки з посади генпрокурора. За попередніми даними, його місце може зайняти Ірина Венедіктова, яка наразі є тимчасовою виконувачкою обов'язків голови ДБР. Про це розповідає "УНІАН" з посиланням на свої анонімні джерела, передає ONLINE.UA.

"Місце генпрокурора Руслана Рябошапки, якого 5 березня планують відправити у відставку, може зайняти Ірина Венедіктова. До слова, наразі Венедіктова очолює Державне бюро розслідувань", - сказано в повідомленні.

Варто звернути увагу на те, що нещодавно депутат від "Слуги народу" Сергій Іонушас зізнався, що на засіданні фракції обговорювали його кандидатуру на посаду генпрокурора.

Як відомо, Ірина Венедіктов потрапила у Верховну Раду 9-го скликання за партійним списком політичної сили чинного президента, у якій була під №3. Наприкінці грудня минулого року її несподівано для всіх призначили виконувачкою обов'язків голови Державного бюро розслідувань.

Варто зазначити, що Венедіктова – доктор юридичних наук. У Верховній Раді вона була очільницею правового комітету. Окрім того, 5 років тому політикиня подавала свою кандидатуру на посаду судді Верховного суду України, однак провалила участь в конкурсі. Що важливо розуміти, Венедіктова є арбітркою Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України. Має власну наукову школу, що складається із кандидатів юридичних наук, які під керівництвом Венедіктової захистили дисертації.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше генпрокурор Рябошапка різко відповів на звинувачення Ради.

Категорія
Україна
Дата публікації

Сікорський назвав найкращу гарантію безпеки для України

Сікорський
Джерело:  TVN24

Шеф польської дипломатії Радослав Сікорський, розмірковуючи про захист України у разі припинення вогню з Росією, заявив, що найкращою гарантією безпеки для країни є українська армія.

Головні тези:

  • Польща відмовляється вводити свої війська в Україну для стримування РФ.
  • Французький лідер Еммануель Макрон обмірковує розгортання європейського контингенту вздовж лінії Дніпра.

Сікорський озвучив свою позицію

Польський дипломат відреагував на зустріч лідерів "коаліції рішучих", що відбулася 27 березня у Парижі.

Що важливо розуміти, коаліція обмірковує можливе розгортання "сил стримування" в Україні у майбутньому.

За словами Сікорського, його країна буде в цій коаліції, але не фізично в самій Україні.

Існують різні відгомони цих переговорів, як на рівні представників штабів у Великій Британії, так і на політичному рівні в Парижі. Ці концепції поки що перебувають на стадії узгодження… Найбільшою, найкращою гарантією безпеки України є хоробра і добре оснащена українська армія.

Радослав Сікорський

Радослав Сікорський

Глава МЗС Польщі

Шеф польської дипломатії вкотре нагадав, що саме ЗСУ — це найбільша армія в Європі, яка має досвід ведення цього нового типу війни із залученням мільйонів безпілотників.

Що важливо розуміти, французький лідер Еммануель Макрон обмірковує розміщення європейського контингенту в Україні на відстані від лінії фронту, одним з варіантів є розгортання вздовж лінії Дніпра.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?