Американо-канадський бізнесмен Ілон Маск визнав, що вважає повною нерозсудливістю інвестування у криптовалюту біткоїн з боку підшефної йому компанії Tesla. Співзасновник космічної компанії SpaceX дорікнув криптовалюті вадами, які також мають паперові банкноти. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Reuters.
За його словами, біткоїни — це фактично нісенітниця, їх можна порівнювати з паперовими грошима.
“Уточнюю, що я не інвестор, я інженер. У мене навіть немає якихось публічно уторгованих акцій, крім Tesla. Однак коли у паперової валюти негативна реальна прибутковість, тільки дурень не буде шукати щось ще. Біткоїн — майже така ж нісенітниця, як паперові гроші. Ключове слово - “майже”, - наголосив Маск.
Водночас бізнесмен пояснив, що інвестиції Tesla у криптовалюту зумовлені мати “менш дурну” форму ліквідності.
“Дії Tesla не відображають безпосередньо моя думка. Мати трохи біткоїнів, що є просто менш дурною формою ліквідності, ніж готівка, досить нерозважливо для компанії з S & P 500”, - вважає він.
Нагадаємо, нещодавно представники Tesla оголосили про інвестування у біткоїн упродовж останніх тижнів, загальна сума якого сягнула близько 1,5 мільярда доларів США. Також компанія зауважила, що у майбутньому криптовалюту можна буде використати для оплати послуг.
Інвестиції підшефної Маску компанії стали одним з чинників надзвичайного зростання ціни біткоїнів на світових біржах. Станом на денний час у п’ятницю, 19 лютого, показники цієї криптовалюти сягнули вже майже 53 тисяч доларів США за одиницю.
Від початку 2021 року показники біткоїна зросли на 73%. Березневі контракти на цю валюту продемонстрували карколомне зростання котирування під час електронного торгування на CME. Наразі вони сягають 50,64 тисячі доларів, а безпосередньо підвищення склало 5,4%.
Як повідомляв ONLINE.UA, Ілон Маск підтримав пропозицію створити власну криптовалюту і назвати її Marscoin. Варто звернути увагу на те, що його заява пролунала на тлі нових історичних рекордів найвідомішої криптовалюти — біткоїна: остання протягом 17 лютого встигла піднятися у ціні більше, ніж на 2 тисячі доларів.