Ізраїль та Єгипет не дали евакуювати 29 українців із Гази
Категорія
Світ
Дата публікації

Ізраїль та Єгипет не дали евакуювати 29 українців із Гази

Ізраїль

Служби безпеки Ізраїлю та Єгипту відмовилися надати дозвіл на евакуацію для 29 громадян України, які були подані у списках від посольства.

Ізраїль та Єгипет не дали евакуювати 29 українців із Гази

Якщо бути відвертим, то охочі (долучитись до евакуації, — ред.) є, але можливості немає, оскільки з тих списків, які ми подавали, частині людей відмовили компетентні органи Ізраїля і Єгипту. Нам відмовили у виїзді 29 громадянам з усього списку, який ми подавали, — сказав Корнійчук.

Він пояснив, що причини такої відмови очевидно полягають у "певних безпекових питаннях щодо цих осіб".

Посол також додав, що в окремих випадках посольству вдавалося все ж отримати дозвіл на евакуацію щодо людей, якім початково відмовили. Він пояснив, що щодо них проводили додаткові заходи під час перебування на території Єгипту.

Їх допитували, проводилися слідчі дії якісь, і відпускали, — пояснив він.

Війна Ізраїлю і ХАМАС

Нагадаємо, бойовики ХАМАСу 7 жовтня вторглися до Ізраїлю. Терористи почали вбивати та викрадати як військових, так і цивільних людей. Незабаром Єрусалим оголосив операцію "Залізні мечі" і обстрілював місця терористів у Секторі Газа.

24 листопада між Ізраїлем та ХАМАСом почалось тимчасове перемир'я для звільнення полонених. Тоді ж сторони домовилися про припинення вогню на чотири дні, однак вирішили продовжити його ще на два дні з умовою, що бойовики звільнять більше заручників.

Ми також писали, що за даними Головного управління розвідки України, евакуація українців з Гази завершена. ГУР навіть розкрило деталі операції

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?