Кабмін призначив в.о. міністра спорту
Категорія
Політика
Дата публікації

Кабмін призначив в.о. міністра спорту

Матрій БІдний

Кабінет міністрів на своєму засіданні 9 листопада тимчасово поклав виконання обов’язків міністра молоді та спорту України на Бідного Матвія Вікторовича.

Кабмін призначив виконувачем обов'язків міністра міністра спорту Матвія Бідного

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Кабінетом міністрів України тимчасово Депутати підтримали відставку Вадима Гутцайта

Депутати підтримали відставку Вадима Гутцайта

За відставку міністра проголосувало 243 нардепи, ще 3 проголосували проти, утримались - 7, не голосували - 62.

Очільник Верховної Ради Руслан Стефанчук 8 листопада на своїх сторінках у соціальних мережах опублікував заяву Гутцайта про відставку.

Пізніше Гутцайт прокоментував свою заяву:

Скоро майже рік як я перебуваю на посадах Міністра молоді та спорту України та Президента Національного олімпійського комітету України. За цей рік було багато маніпулювань стосовно моїх повноважень, ухвалених рішень та поєднання цих посад. Сьогодні я прийняв рішення про відставку з посади Міністра молоді та спорту України та планую зосередитись на роботі в Національному олімпійському комітеті України.покладено виконання обов’язків міністра молоді та спорту України на Бідного Матвія Вікторовича, - сказав він.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?