8-тонна китайська космічна станція Тяньгун-1 увійшла в атмосферу Землі о 03:15 за київським часом 2 квітня. Вона повністю згоріла над Південною частиною Тихого океану.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на АР.
Читайте також: NASA показало, як глобальне потепління охоплює Землю
Вчені відзначили, що гігантська космічна станція, яка впала на Землю, не представляє небезпеки для людей. Після аналізу, який був проведений Центром аерокосмічного контролю в Пекіні, стало відомо, що всі її уламки майже згоріли в атмосфері.
Раніше повідомлялося, що космічна станція могла впасти в океан біля узбережжя Бразилії, в районі міст Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро. У той же час екперти виключали ризики на людей, так як великі уламки корабля не могли б вціліти під впливом високих температур при входженні в атмосферу нашої планети.
Нагадаємо, космічний корабель Тяньгун-1 був першою китайською орбітальною станцією, яку запустили у космос в 2011 році. Через шість років зв'язок з нею був втрачений через припинення функціонування. У 2018 році стало відомо, що корабель мчить на швидкості близько 27000 км/год до нашої планети, а на борту його ще є запас хімічних речовин, які можуть нести загрозу для населення.
Як повідомляв ONLINE.UA, раніше вчені висунули несподівану теорію про причини зникнення життя на Марсі.