Кремль збільшує кількість окупаційних військ на території Білорусі
Категорія
Україна
Дата публікації

Кремль збільшує кількість окупаційних військ на території Білорусі

Кремль збільшує кількість окупаційних військ на території Білорусі
Джерело:  online.ua

Представники Головного управління розвідки Міноборони України повідомляють про збільшення військового контингенту кремлівської окупаційної армії на території Білорусі та у прикордонних з Україною районах.

Джерело: Telegram-сторінка ГУР

Кремль збільшує чисельність контингенту окупаційної армії на території Білорусі 

Керівництво установ та організацій Гомельської області попереджені про ймовірність повернення підрозділів ЗС РФ. Одночасно росіяни планують нарощування чисельності оперативно-тактичної авіації на території Білорусі. Офіційно – для проведення спільного патрулювання повітряного простору в рамках спільного навчально-бойового центру підготовки авіаційних підрозділів та підрозділів ППО. Для цього запланований переліт 10 літаків на аеродром Барановичі, - зазначають у ГУР.

 Також із 22 червня на території Гомельської області Білорусі тривають мобілізаційні навчання.

Фото - facebook.com/mod.mil.rus

Натомість не проводяться анонсовані раніше у білоруських ЗМІ заняття з бойової підготовки з резервістами.

Самих резервістів наразі використовують для проведення господарських робіт, - повідомляють у ГУР.

У той же час, за інформацією радника мера окупованого армією РФ Маріуполя Петра Андрющенка, через місто вже 4 день поспіль в західному напряму рухаються великі колони військової техніки окупантів.

За його даними, в місті залишається обмежений військовий корпус окупантів збедільшого для охорони потенційних віськових об’єктів (порт, заводи, залізниця).

Настрої окупантів "переможними" не назвати. Покинути вже насиджене місце біля моря заради фронту - не найкраща перспектива, - зазначив Андрющенко.

Між тим представники ДП "НАЕК "Енергоатом" повідомили, що кремлівські окупанти 24 червня зміцнювали окопи поруч із захопленою Запорізькою АЕС та зводили фортифікаційні споруди.

Крім того, поруч із селищем Мічурина помічено РСЗВ. Вони цілком серйозно готуються до бойових дій поруч з найбільшим ядерним об'єктом Європи, - зазначають в компанії.

Як відомо, Запорізьку АЕС з 4 березня контролюють російські загарбники. Також під окупантами місто-супутник АЕС – Енергодар.

Читайте також:

Категорія
Економіка
Дата публікації

Індія готова відмовитися від російської нафти після погроз Трампа

танкер
Джерело:  Bloomberg

Як вдалося дізнатися інформаційній агенції Bloomberg, державні індійські нафтопереробні компанії Bharat Petroleum Corp. і Hindustan Petroleum Corp почали поспіхом шукати альтернативних постачальників нафти замість країни-агресорки Росії.

Головні тези:

  • Потенційні вторинні санкції проти країн, що купують російську нафту, можуть суттєво підкосити економіку Росії.
  • Російські поставки стали важливим джерелом імпорту нафти для Індії, проте ситуація може різко змінитися уже незабаром.

Трампу вдалося налякати Індію

Згідно з даними журналістів, Індія поквапом шукає альтернативні джерела нафти в регіонах Близького Сходу, Північного моря та Середземномор'я.

Влада країни ухвалила таке рішення після гучних погроз американського лідера Дональда Трампа у бік країни-агресорки Росії.

Як відомо, очільник Білого дому нещодавно офіційно підтвердив, що готовий запровадити потужні вторинні санкцій проти країн, що купують російську нафту, якщо Москва не погодиться на перемир'я в Україні.

Після слів президента США ф'ючерси на нафту зросли, зокрема американський сорт West Texas Intermediate подорожчав на 3,1%.

Що важливо розуміти, Індія до 2022 року майже не купувала російську нафту, але після початку війни стала другим за величиною імпортером після Китаю.

Минулого року російські поставки забезпечили майже 40% її імпорту, переважно нафтою Urals із західних портів.

Дешеві російські ресурси дозволили Індії скоротити закупівлі з Близького Сходу та Африки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?