МОЗ запустив цілодобовий контакт-центр — українці зможуть вирішити будь-яке питання по COVID-19
Категорія
Україна
Дата публікації

МОЗ запустив цілодобовий контакт-центр — українці зможуть вирішити будь-яке питання по COVID-19

МОЗ запустив цілодобовий контакт-центр — українці зможуть вирішити будь-яке питання по COVID-19
Джерело:  online.ua

2 листопада в Україні почав роботу контакт-центр МОЗ. У ньому працюватимуть 150 операторів, які будуть допомагати українцям вирішувати будь-які питання, пов'язані з коронавірусом. Наприклад, туди зателефонувати можна в разі, якщо неможливо додзвонитися і зв'язатися з сімейним лікарем, або ж якщо треба отримати направлення на ПЛР-тест або комп'ютерну томографію. Всеукраїнський call-центр МОЗ буде працювати цілодобово. Про створення нової лінії для питань COVID-19 повідомив глава МОЗ Максим Степанов під час щоденного брифінгу. Міністр пояснив, як буде працювати контакт-центр і яку допомогу можуть отримати українці при зверненні, передає ONLINE.UA.

"Відтепер кожен громадянин України, у якого виникають питання щодо ковіда, може зателефонувати туди і отримати інформацію. Незалежно від того, де саме на території країни він знаходиться. Ми зробили чималий колл-центр, зараз там працюють 150 операторів Він функціонуватиме цілодобово. Лінія для дзвінків буде безкоштовною. Номер телефону - 0800 60 20 19", - пояснив Степанов.

Глава МОЗ уточнив алгоритм дій операторів call-центру. Вони, зокрема, допомагатимуть українцям вирішити питання з отриманням направлення на ПЛР-тест.

"Все це буде фіксуватися в CRM системі, яка автоматично буде відправляти запит на розгляд в регіони. Після отримання відповіді, оператор обов'язково повинен передзвонити і повідомити про рішення виниклого питання", - уточнив Степанов.

Також міністр охорони здоров'я нагадав українцям, що на даний момент всім без винятку хворим на пневмонію роблять ПЛР-тестування на коронавірус, незалежно від симптоматики захворювання. Він підкреслив, що за минулий тиждень було протестовано понад 37 тисяч пацієнтів з пневмоніями, що на 9 тисяч більше, ніж позаминулого тижня.

Важливо нагадати, що при появі симптомів коронавірусної хвороби кожен українець в першу чергу повинен звернутися по телефону до сімейного лікаря, який оцінить стан і симптоми пацієнта. Якщо необхідно, лікар відправить до пацієнта мобільну бригаду, яка зробить забір матеріалу для ПЛР-тесту. Залежно від отриманих результатів тестування і стану пацієнта сімейний лікар визначає необхідність його госпіталізації або самоізоляції. При наявності високої температури вище 38 градусів і утрудненого дихання потрібно негайно телефонувати за номером 103.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в Україні 2 листопада зафіксували 6754 нових випадків зараження коронавірусом. Загальна кількість хворих COVID-19 налічує вже 402 194 осіб, з них 7375 пацієнтів померли через ускладнення, спровокованих коронавірусною хворобою.

Категорія
Політика
Дата публікації

Мелоні озвучила власну пропозицію щодо захисту України

Мелоні
Джерело:  Financial Times

Лідерка Італії Джорджа Мелоні не підтримує ідею президента Франції Емманюеля Макрона щодо введення європейських військ в Україну після завершення війни. За словами політикині, це нібито може спровокувати російського диктатора Володимира Путіна на нову хвилю агресії.

Головні тези:

  • Мелоні закликає розглянути поширення 5 статті НАТО на Україну як альтернативу ідеї Макрона.
  • Вона також підтвердила, що сприймає Росію як загрозу.

Що пропонує Мелоні

Лідерка Італії почала переконувати європейських союзників, що введення "сил гарантування" в Україну нелегітимний глава Кремля може розцінити як провокацію.

Тут треба бути обережними. Це може розглядатися більше як загроза.

Джорджа Мелоні

Джорджа Мелоні

Прем'єр-міністерка Італії

На цьому тлі політикиня офіційно оголосила, що пропонує поширити 5 статтю НАТО на Україну без фактичного вступу країни до Альянсу.

На її переконання, це було б "простіше та ефективніше", ніж інші пропозиції.

Журналісти також поцікавилися у Мелоні, чи вважає вона Росію довгостроковою загрозою. На це лідерка Італії відповіла, що "може бути".

Однак в будь-якому випадку, я вважаю, що ми повинні знайти спосіб бути готовими захистити себе від будь-якої загрози, яка може виникнути.

Як уже згадувалося раніше, 27 березня Емманюель Макрон офіційно підтвердив, що в Україну вирушить франко-британська місія, яка працюватиме над посиленням української армії.

За його словами, робота над потенційною відправкою так званих "сил гарантування" в Україну триває.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?