На двох військових заводах РФ пролунали вибухи. Один із них спалахнув — відео
Категорія
Події
Дата публікації

На двох військових заводах РФ пролунали вибухи. Один із них спалахнув — відео

Вибух
Джерело:  online.ua

У РФ посеред ночі чули вибухи — у місті Коломна в Московській області й Котовську Тамбовської. Влада також заявила про перехоплення двох дронів

 У РФ пролунали вибухи

Жителі підмосковної Коломни повідомили про вибухи в районі «Конструкторського бюро машинобудування», яке є одним із провідних російських науково-виробничих центрів у галузі військової техніки.

Так зокрема виробляли ракети “Кинджал” та “Іскандер”.

Також повідомлялось про вибух на пороховому заводі в Котовську під Тамбовом, після якого почалася пожежа. За даними місцевих мешканців, вибухнув 5 цех підприємства.

За даними російських ЗМІ, за півтори години нібито все вдалося загасити. Площа становила 300 метрів квадратних. 

Окрім цього російське Міноборони заявило про перехоплення двох дронів на Смоленською і Московською областями.

Що відомо про пожежі в РФ

Останніми місяцями у Росії фіксують велику кількість пожеж, які часто спалахують як у Москві, так і в інших регіонах. Зокрема, почастішали пожежі у портах, на військових об'єктах, заводах і т.п.

Так, нещодавно палало у Курську, але причини пожежі невідомі. У місті помітили стовп чорного диму.

Також у російському Ростові-на-Дону горів склад. У мережі повідомляли, що вогонь не могли довго загасити, бо пожежним машинам не вистачало запасу води.

А остання пожежа була вчора. Тоді вогонь спалахнув на складі у Ленінському міському окрузі поблизу Москви. Він належить компанії "Газдевайс", яка займається виробництвом лічильників газу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм