На Тернопільщину привезли тонни львівського сміття: опубліковано фото
Категорія
Події
Дата публікації

На Тернопільщину привезли тонни львівського сміття: опубліковано фото

На Тернопільщину привезли тонни львівського сміття: опубліковано фото

На хуторі Михайлівка в Тернопільській області комунальні служби виявили більше 100 тонн львівського сміття.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції в Тернопільській області.

"У Шумське відділення поліції надійшло повідомлення від керівників міської ради про те, що на недіючому комбікормовому заводі на хуторі Михайлівка виявлено 100-120 тонн сміття. Виїхавши на місце події, поліцейські серед відходів знайшли чеки з львівських магазинів, що вказує безпосередньо на походження сміття" , - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Крім війни і кризи над Україною нависла ще одна серйозна загроза- Bloomberg

Відзначається, що оскільки територія недіючого заводу є за межами населеного пункту, то ніхто не бачив, яким чином і хто скинув відходи. Несанкціоноване звалище виявили комунальні служби.
Зараз представники міської ради та екологи встановлюють вартість збитків, завданих суспільству, а поліцейські встановлюють, хто привіз і скинув львівські відходи, щоб притягнути винних до відповідальності.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше мер Львова Андрій Садовий запропонував створити в Чорнобильській зоні сміттєзвалище для всієї України.

Категорія
Україна
Дата публікації

Нацполіція оголосила результати масштабної спецоперації у 22 областях України

Національна поліція України
поліція

10 січня Національна поліція України розпочала нову спецоперацію, під час якої встигла провести 600 обшуків та оголосити понад 60 підозр організаторам та учасникам за незаконне переправлення осіб через держкордон.

Головні тези:

  • Поліцейські виявили й ліквідували майже півсотні схем незаконного перетину кордону.
  • Серед фігурантів спецоперації — керівники лікарень та посадовці.
  • Отримані за “послуги” кошти були легалізовані через купівлю авто й нерухомості.

Результати нової спецоперації НПУ

Протягом лише однієї доби поліцейські змогли виявити та ліквідувати майже півсотні схем незаконного перетину кордону чоловіками призовного віку у 22 регіонах країни.

Серед виявлених оборудок — переправлення поза межами пунктів пропуску, підробка документів про стан здоровʼя, фіктивні внесення в інформаційну систему «Шлях» та інші.

Фото: facebook.com/UA.National.Police

З-поміж фігурантів — керівники лікарень різного рівня, посадовці ТЦК, МСЕК і ВЛК, а також цивільні особи, які підшукували потенційних «клієнтів» через знайомих та закриті телеграм-канали.

У Національній поліції звертають увагу на те, що бажаючим уникнути мобілізації їхні “послуги” коштували від 5 до 22 тисяч доларів.

Як вдалося дізнатися, отримані гроші фігуранти легалізували через купівлю авто й нерухомості, у деяких випадках — виводили в офшори.

Під час обшуків поліцейські вилучили списки переправлених осіб за 2024 рік, фальшиві документи й печатки різних державних органів, зброю, чорну бухгалтерію та готівку у різній валюті.

Фото: facebook.com/UA.National.Police

Що важливо розуміти, наразі завершився перший етап спецоперації, досудове розслідування триває.

Наразі команда Нацполіції робить все можливе, щоб встановити інших причетних до організації схем незаконного перетину державного кордону України під час війни.

Поліцейські викрили ще одну працівницю ТЦК на хабарі

Це сталося у Сумській області. Національна поліція України наголошує, що йшлося про 3 тис доларів.

За вказану суму жінка видаляла інформацію з реєстру осіб, які ухиляються від проходження військової служби.

Спеціалістка одного з районних Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки “допомагала” чоловікам призовного віку. За 3000 доларів видаляла інформацію з реєстру осіб, які ухиляються від проходження військової служби та оголошені у розшук, — йдеться в повідомленні.

Поліцейські звертають увагу на те, що наразі суд відправив підозрювану під цілодобовий домашній арешт. Санкція статті передбачає покарання до 10 років ув’язнення.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?