На Житомирщині перший прихід УПЦ МП вирішив перейти в ПЦУ, незважаючи на незгоду настоятеля
Категорія
Україна
Дата публікації

На Житомирщині перший прихід УПЦ МП вирішив перейти в ПЦУ, незважаючи на незгоду настоятеля

На Житомирщині перший прихід УПЦ МП вирішив перейти в ПЦУ, незважаючи на незгоду настоятеля
Джерело:  online.ua

У Житомирській області перший прихід Московського патріархату вирішив приєднатися до автокефальної Православної церкви України. Це рішення прийняли парафіяни Свято-Миколаївського храму в селі Ворсовка Малинського району, незважаючи на те, що його настоятель не дав своєї згоди, передає ONLINE.UA з посиланням на місцевий сайт "ІнфоМалін".

На офіційному сайті Житомирської єпархії ПЦУ інформація про перехід Свято-Миколаївського храму в селі Ворсовка Малинського району поки відсутня. Але цю інформацію підтвердив в соцмережі архієпископ УПЦ МП Іона (Черепанов).

Нагадаємо, станом на 11 січня 2019 року до ПЦУ приєдналися вже 47 парафій Московського патріархату. за даними карт Google, 16 парафіяльних храмів і один кафедральний собор у Вінницькій області, 8 храмів Хмельницької області, у Львівській бласти - 5, у Волинській області - 3, в Чернівецькій області - 3, в Тернопільській - 1, в Рівненській - 1, в Дніпропетровській -1. У Києві в ПЦУ перейшли: Спасо-Преображенський собор і храм Покрова Пресвятої Богородиці при Головному військовому клінічному госпіталі.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Порошенко пообіцяв українцям, що їх ніхто за вуха не буде тягнути в нову Православну церкву України.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Індія не пустила у порт танкер з російською сирою нафтою

Танкер
Джерело:  Bloomberg

Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера, що перевозив російську сиру нафту для державної компанії Indian Oil Corp. через відсутність належної документації про його морехідну якість.

Головні тези:

  • Індійська влада відмовила у вході до місцевого порту танкера з російською сирою нафтою через відсутність належної документації про його морехідну якість.
  • Танкер Andaman Skies, який перевозив 767 тисяч барелів нафти, мав розвантажитися у порту Вадінара, проте був заборонений у вході через вік судна та відсутність необхідних сертифікатів.
  • Індійські правила вимагають, що танкери старше 20 років мають сертифікат морехідної якості від міжнародних асоціацій, що спричинило конфлікт у цьому випадку.

Індія заборонила приймати танкер з російською нафтою

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на людей, обізнаних із цим питанням.

За даними аналітиків з компанії Kpler, під прапором Гондурасу танкер Andaman Skies, який був збудований у 2004 році, завантажив 767 тисяч барелів нафти в порту в російському Мурманську ще 24 лютого і повинен був розвантажитися 30 березня у порту Вадінара.

Співрозмовники вказують на те, що індійські правила вимагають, щоб танкери віком понад 20 років мали сертифікат морехідної якості, виданий членом Міжнародної асоціації класифікаційних товариств або організацією, уповноваженою місцевим регулятором.

Судно було сертифіковане місцевою консультаційною компанією Dakar Class, що не визнається індійською владою.

Наразі танкер перебуває в Аравійському морі між Оманом та Індією у все ще повністю завантаженому стані і, схоже, припинив свій рух.

За словами джерел, судну дозволили зайти в індійський порт минулого року, оскільки на той час воно не прослужило 20 років.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?