Нацрада не продовжила ліцензію телеканалу кума Путіна - перші подробиці
Категорія
Політика
Дата публікації

Нацрада не продовжила ліцензію телеканалу кума Путіна - перші подробиці

Нацрада не продовжила ліцензію телеканалу кума Путіна - перші подробиці
Джерело:  24 канал

Телеканал "112 Україна" не зміг отримати продовження ліцензії на мовлення від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "24 канал".

Згідно з тезами засідання установи у четвер, 26 вересня, йдеться про ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ".

За словами члена Нацради Сергія Костинського, канал неодноразово порушував правила чинності ліцензії. Його також неодноразово попереджали про це. Головна причина відмови у ліцензії для "112" - невиправлення порушень з 2014 року.

Юрист Василь Сметана наголосив, що згадані 5 підрозділів мають у зоні покриття усі регіони України.

"Це означає, що цифрове мовлення "112 Україна", всі люди, які приймають на антену "112 Україна", вони не зможуть дивитися в найближчий час, можливо вже від завтра", - пояснив він.

Слід відзначити, що представники "112" вже готують позов до суду, не погодившись з вердиктом регулятора.

Нагадаємо, телеканал пов'язують з одіозним та прокремлівським політиком Віктором Медведчуком. Один із засновників "Опозиційної платформи - За життя" - кум президента РФ Володимира Путіна.

Як повідомляв ONLINE.UA, Констинський нещодавно пояснював, що телеканал Медведчука отримав ліцензію на п'ять частот регіонального мовлення, а де-факто на їх основі створено загальний український канал.

Категорія
Технології
Дата публікації

Представники одразу двох професій опиняться у зоні ризику через ШІ

ШІ може забрати роботу у багатьох людей
Джерело:  Business Insider

На переконання генерального партнера венчурної компанії Benchmark Віктора Лазарте, існує висока ймовірність того, що уже в найближчому майбутньому штучний інтелект витіснить людей з двох професій. Експерт вважає, що непокоїтися варто юристам та рекрутерам.

Головні тези:

  • Студентам юридичних факультетів варто задуматися про те, як адаптуватися до нових умов.
  • Застосування ШІ у рекрутингових процесах може покращити ефективність співбесід та зменшити час пошуку кандидатів.

ШІ може забрати роботу у багатьох людей

Віктор Лазарте закликав студентів юридичних факультетів подумати про те, що вони зможуть робити через три роки, чого не зможе ШІ.

Він звернув увагу на те, що молоді юристи часто виконують чорнову роботу, яка не є проблемою для ШІ.

З заявою з цього приводу виступив Тодд Ітамі, юрист великої юридичної фірми Covington & Burling.

Останній закликав колег навчитися використовувати штучний інтелект, що за його словами є "обов'язковою умовою" для успіху.

Лазарте також озвучив прогноз, що незабаром моделі ШІ можуть потіснити рекрутерів, адже будуть краще і ефективніше за людей проводити співбесіди з кандидатами.

HR та рекрутингові команди дедалі частіше використовують інструменти штучного інтелекту на різних етапах процесу найму — від перегляду резюме до формування шортлистів кандидатів на певні посади. Технологічні лідери прогнозують, що ці інструменти пришвидшать процес найму для HR-працівників.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?