Науковці заявили про позитивну динаміку COVID-19 в Україні
Категорія
Україна
Дата публікації

Науковці заявили про позитивну динаміку COVID-19 в Україні

Науковці заявили про позитивну динаміку COVID-19 в Україні
Джерело:  online.ua

Експерти Національної академії наук звернули увагу на зміну динаміки поширення коронавірусу COVID-19 по Україні. Вони наголосили, що модель сьогоденної епідемічної ситуації можна порівняти з ситуацією в інших країнах по сусідству. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт НАН.

За оприлюдненими даними, динаміка порівняна зі статистикою Польщі та Румунії. Українські показники добового зростання кількості випадків коливаються між 2 та 5 тисячами.

“У Польщі кількість нових виявлень стабілізувалась на рівні 5,5 тисяч випадків на добу, а в Румунії — на рівні 2,4 тисячі виявлень на добу”, - пояснили в НАН.

Лише п’ять українських областей відзначилися зростанням кількості нових діагнозів COVID-19, а всі інші стійко продемонстрували тенденцію до зниження приросту. Найбільш позитивна динаміка станом на середину лютого — у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях.

“Динаміка смертельних випадків лишається позитивною, але темпи спадання досить повільні. На сьогодні смертність впала майже вдвічі порівняно з максимальними значеннями початку грудня… Водночас затримка оприлюднення результатів тестування є мінімальною. Необхідно зазначити, що летальність нових виявлених випадків хвороби зросла до 2% і вище. Це свідчить про те, що тестування проходять люди з важчим, ніж раніше, перебігом хвороби”, - наголосили вчені.

Одночасно статистика щодо госпіталізацій пацієнтів залишається все ще стабільною.

“Частка позитивних тестів також припинила знижуватись і зараз становить 19.9% за кількістю позитивних тестів і 17.7% за кількістю нових випадків”, - резюмували в академії.

Нагадаємо, станом на ранок 15 лютого по всій Україні від початку пандемії підтвердили 1 273 475 випадків коронавірусу. Летальних з них 24 392. Одужали вже 1 116 779 пацієнтів.

Як повідомляв ONLINE.UA, співзасновник корпорації Microsoft Білл Гейтс оцінив складність для людства подолати пандемію коронавірусу COVID-19 остаточно. Бізнесмен і меценат вважає, що для нашої цивілізації взяти під контроль поширення інфекції легше, ніж зміни клімату. Мільярдер закликає людство до активного зосередження на припиненні викидів, які можуть згодом призвести до загибелі людей.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Санкції проти РФ. США висунули вимогу Євросоюзу

Рубіо

За словами шефа американської дипломатії Марко Рубіо, всі сторони повинні бути згодні з умовами мирного врегулювання між РФ і Україною. Йдеться навіть про те, щоб Євросоюз скасував свої санкції проти Росії.

Головні тези:

  • Роль Євросоюзу в процесі мирного врегулювання набуває все більшої актуальності у контексті питань санкцій.
  • Мета США полягає в забезпеченні стійкого й прийнятного для всіх сторін миру в регіоні.

У США заговорили про зняття санкцій з Росії

Глава Держдепу стверджує, що "для того, щоб покласти край будь-якому конфлікту, всі сторони повинні піти на поступки".

Попри це, він додав, що було б хибно "визначати їх наперед".

За словами Марко Рубіо, усі сторони повинні бути згодні з умовами майбутнього врегулювання.

Важливо зрозуміти дві речі. Перше — це те, що єдиним лідером у світі, який може це зробити, який може навіть зібрати людей разом, щоб почати говорити про це серйозно, є президент Трамп. Друга річ, яку я б сказав, — це те, що для того, щоб конфлікт закінчився, всі учасники конфлікту повинні бути згодні з його вирішенням, воно має бути прийнятним для них.

Марко Рубіо

Марко Рубіо

Глава Держдепу США

Також американський лідер заговорив про подальшу роль офіційного Брюсселю.

Як зазначив Марко Рубіо, Європейському Союзу в якийсь момент доведеться сісти за стіл переговорів, тому що у них також є накладені санкції.

Шеф американської дипломатії додав, що головна ціль полягає в тому, щоб покласти край цій війні таким чином, щоб мир був справедливим, довготривалим, стійким і прийнятним для всіх залучених сторін.

Як це виглядає? Ну, це те, заради чого ми будемо продовжувати взаємодіяти, — наголосив Рубіо.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?