Найманці РФ готують провокації вздовж білорусько-українського кордону
Категорія
Україна
Дата публікації

Найманці РФ готують провокації вздовж білорусько-українського кордону

Найманці РФ готують провокації вздовж білорусько-українського кордону
Джерело:  online.ua

До Мінська прибуло 130 найманців ПВК "Ліга" з особистою зброєю та боєприпасами, які можуть бути залучені до організації провокацій на українському кордоні.

Джерело: Центр національного спротиву

Росіяни можуть влаштувати провокації на кордоні

ЦНС повідомляє, що 20 вересня до Мінська прибули найманці ПВК “Ліга”, які можуть бути залучені до організації провокацій на українському кордоні.

За інформацією ЦНС, яка отримана від білоруського підпілля, до Мінська прибуло 130 найманців ПВК «Ліга» з особистою зброєю та боєприпасами. Вже 22 вересня на територію білоруського приватного охоронного підприємства “ГардСервіс”, де розміщуються найманці, було доставлено 300 одиниць української військової форми, яку росіяни захопили на складах у Херсонській області.

ЦНС зауважують, що “ГардСервіс” не просто приватне охоронне підприємство.

Воно є першим подібним підприємством в Білорусі й створено спеціальним указом олександра лукашенка у 2019 році. Базуються “охоронці” на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців.

Можливі диверсії очікуються в районі населених пунктів Пінськ, Іваново та Кобрін.

Такі диверсії грають на руку Москві, яка прагне втягнути в війну додаткові сили, зокрема Білорусь.

Зміцнення кордону з Білоруссю

На початку вересня Держприкордонслужба підтвердила, що Сили оборони України максимально укріплюють всі ділянки кордону з Білоруссю.

Також вони збільшують обороноздатність підрозділів та постійно спостерігають за підступами до українського кордону.

20 вересня ВРУ прийняла в першому читанні законопроєкт про збільшення до 2 км прикордонної смуги вздовж лінії державного кордону з Росією і Білоруссю .

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Центри підтримки рідних військовополонених та зниклих безвісти створено в Україні — де саме

СБУ
ЗСУ

Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ та Офіс омбудсмена створили у різних регіонах нашої держави центри підтримки для родичів військовополонених та осіб, зниклих безвісти внаслідок російської збройної агресії.

Головні тези:

  • Українські служби безпеки та внутрішніх справ спільно з Офісом омбудсмена створили центри підтримки для родичів військовополонених та зниклих безвісти в результаті російської агресії.
  • Ці центри нададуть вичерпну інформацію щодо алгоритму дій для повернення рідних з полону та поради, як уникнути шахрайських схем.
  • Перші центри підтримки запрацюють у Львові, Вінниці, Миколаєві та Харкові, з подальшим розширенням на інші регіони.

Центри підтримки рідних військовополонених та зниклих безвісти запрацювали в Україні

У цих установах можна буде отримати кваліфіковану допомогу та вичерпну інформацію стосовно алгоритму дій для повернення з полону своїх рідних, а також рекомендації, як уникнути шахрайських схем.

Такі центри спершу запрацюють у:

  • м. Львів, вул. Стрийська, 83, тел +380506948423, +380682362883;

  • м. Вінниця, вул. Театральна, 10, тел. +380966396255, +380961348565;

  • м. Миколаїв, із міркувань безпеки адресу не розголошуємо, запис та деталі за тел. +380668690554, +380668224702;

  • м. Харків, із міркувань безпеки адресу не розголошуємо, запис та деталі за тел. +380664280401, +380633113540, +380931681851.

До складу цих установ ввійдуть представники Об’єднаного центру при СБУ, Нацполіції, Нацгвардії, Офісу омбудсмена, Держприкордонслужби, Генштабу ЗСУ, військових частин та інших відомств.

Створення таких центрів підтримки в усіх регіонах є продовженням реалізації рішення Верховного Головнокомандувача та відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну силами Координаційного штабу вдалося повернути з російського полону 4306 військовополонених захисників і цивільних осіб.

У СБУ наголосили, що питання звільнення військовополонених перебуває вийнятково у компетенції органів державної влади!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?