Названа людина, що може багато розповісти про те, як Єфремов здавав Луганськ сепаратистам
Категорія
Події
Дата публікації

Названа людина, що може багато розповісти про те, як Єфремов здавав Луганськ сепаратистам

Названа людина, що може багато розповісти про те, як Єфремов здавав Луганськ сепаратистам
Джерело:  online.ua

Депутат Сєвєродонецької міськради Григорій Пригеба впевнений, що  екс-мер Луганська Сергій Кравченко, який організовував "антимайдан" в Луганську, міг би багато розповісти про колишнього лідера "Партії Регіонів" Олександра Єфремова.


Про це він розповів в інтерв'ю ONLINE.UA.


Прігеба підкреслив, що міг би розповісти Генеральній прокуратурі України такі самі  дані щодо Єфремова, які розкрив колишній депутат Володимир Ландик. "І Кравченко, якби отримав 12 років, теж би все про Єфремова розповів. І про себе б повідав: як він з грудня 2013 року організовував всі поїздки на "антимайдан". Так, тоді Кравченко стояв на Радянській у "табла" разом з заступником своїм Сашком Ткаченко: підписи збирали, спочатку людей автобусами відправляли до Києва, потім - потягами. Двісті гривень, пайкові - і відправляли на "антимайдан" людей. На ефірах сидів і розповідав: "Давайте візьмемось, давайте поїдемо, давайте захистимо нашого президента!" Він це робив. Потім Кравченко організовував "антимайдан" в Луганську", - розповів він.


Політик пояснив, що мав шістьох інформаторів на "антимайдані" в Луганську, тому знає, що Кравченко з заступником, нинішнім "главою адміністрації" Луганська Манолісом Пілавовим і главою ДКП "Експлуатаційно-лінійного управління автодоріг" Ігорем Гайдашем займався організацією "антимайдану".


"Там ці загородження, щити спорудили вже на ранок, шин навезли, - підкреслив Прігеба. - Комунальники звезли всі шини, пісок, щити. Привезли з ЕЛУ - воно в кілометрі від СБУ, у в'язниці на Московській. Дошки, метал звідти везли, менти пропускали. Зварювання там робили. За два дні все забарикадували, поставили протитанкові "їжаки", потім обплели колючим дротом".


Відео від 7 квітня 2014 року. Видно щити, про які згадує Прігеба


Нагадаємо, екс-депутат Партії Регіонів Володимир Ландик заявив, що колишній  лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов разом з Сергієм Кравченко заплатили $3 млн комуністу Спиридону Кілінкарову за його відмову від перемоги на виборах градоначальника в 2010 році.


Повний текст  інтерв'ю читайте на ONLINE.UA: Мер Луганська допомагав сепаратистам робити коктейлі Молотова - депутат з Донбасу.

Категорія
Політика
Дата публікації

Введення миротворців в Україну. В чому полягає головна проблема

Лише два союзника готові повноцінно підтримати Україну
Джерело:  The New York Times

27 березня у Парижі відбулася зустріч "коаліції охочих", під час якої активно обговорювалося введення іноземних військ в Україну для стримування російської агресії. Станом на сьогодні лише Франція та Британія підтримують ідею розгортання в Україні "сил заспокоєння".

Головні тези:

  • Введення іноземних військ в Україну обговорюється на міжнародному рівні для стримування російської агресії.
  • Головна проблема полягає у відсутності одностайності серед європейських країн.

Лише два союзника готові повноцінно підтримати Україну

Лідери Франції та Британії Еммануель Макрон та Кір Стармер заявили, що готові ввести "сили заспокоєння" на українську землю після завершення війни.

За словами самого Макрона, контури цих сил все ще уточнюються, і деталей про те, хто і що готовий робити, все ще мало.

Як вдалося дізнатися журналістам, "це посилило відчуття туманності навколо дипломатичних зусиль, спрямованих на припинення бойових дій".

Ми повинні прискорити переговори, щоб домогтися припинення вогню, ми повинні прискорити нашу здатність фінансувати і постачати зброю, а також підготувати плани для української армії і сил заспокоєння.

Емманюель Макрон

Емманюель Макрон

Президент Франції

Що важливо розуміти, Італія хоче відправити війська, якщо вони будуть частиною місії ООН, а Польща — взагалі відкинула таку можливість.

Головна проблема полягає в тому, серед європейських лідерів немає "одностайності" щодо введення сил в Україну.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?