Названі регіони України з найнижчою зарплатою
Категорія
Економіка
Дата публікації

Названі регіони України з найнижчою зарплатою

Названі регіони України з найнижчою зарплатою
Джерело:  online.ua

У 2017 році найменші зарплати отримували жителі Тернопільської, Чернівецької та Чернігівської областей

Про це свідчать дані Державної служби статистики України, повідомляє ONLINE.UA.

Читайте також: Коли середня зарплата в Україні виросте до 10 тисяч гривень: Кабмін назвав терміни

Згідно з даними служби, найнижча середньомісячна заробітна плата за січень - грудень 2017 року зафіксована в Тернопільській (5 554 грн), Чернівецькій (5 621 грн), Чернігівській (5 636 грн), Кіровоградській (5 792 грн), Житомирської (5 836 грн ), Херсонській (5 842 грн), Волинській (5 849 грн), Луганській (5 862 грн), Хмельницькій (5 938 грн) і Сумській (5 946 грн) областях.

При цьому найбільші зарплати отримували жителі Києва та Київської області 11 135 грн і 7 188 грн, а також Донецької області 7 764 грн.

Як повідомляв ONLINE.UA, в грудні 2017 року Україна на 8,3% скоротилася заборгованість по виплаті заробітної плати в порівнянні з листопадом.

Категорія
Політика
Дата публікації

У Білому домі точаться дискусії стосовно зняття енергетичних санкцій з Росії

Рубіо
Джерело:  Politico

В адміністрації Дональда Трампа виникли суперечності щодо можливого зняття енергетичних санкцій з Росії, попри публічне заперечення таких обговорень держсекретарем США Марко Рубіо і посланником американського президента Стівом Віткоффом.

Головні тези:

  • У адміністрації Дональда Трампа відбуваються дискусії про можливе зняття енергетичних санкцій проти Росії.
  • Серед ключових фігур у цьому процесі виступають держсекретар Марко Рубіо та спеціальний представник США Стів Віткофф.
  • Існують серйозні внутрішні розбіжності щодо підходу до санкційної політики між різними посадовцями Білого дому.

Білий дім думає над зняттям енергетичних санкцій з РФ

П’ятеро інформованих співрозмовників Politico розповіли виданню, що в Білому домі тривають внутрішні дискусії щодо можливого скасування санкцій, зокрема проти газопроводу "Північний потік-2", а також окремих російських активів у Європі.

Це розглядається в контексті потенційних домовленостей про припинення бойових дій між Росією та Україною.

За словами джерел, наближених до переговорного процесу, ключову роль у просуванні ідеї зняття обмежень відіграє спеціальний представник США Стів Віткофф.

Він нібито доручив своїй команді зібрати повний список енергетичних санкцій, які були запроваджені Вашингтоном проти Москви.

Водночас у спільній заяві, оприлюдненій Білим домом, держсекретар США Марко Рубіо та сам Віткофф заперечили наявність обговорень щодо пом’якшення санкційного тиску на Росію.

Це неправда. Жоден з нас не мав жодних розмов про скасування санкцій проти Росії в рамках мирної угоди з Україною. Це абсолютно вигадана і безвідповідальна інформація від Politico, п'ятисортного видання. Якщо у них є хоч крапля журналістської чесності, вони повністю спростують цю вигадку.

Одне з джерел повідомило, що хоча Стів Віткофф запропонував скасувати енергетичні санкції проти Росії, ця ініціатива наразі не здобула суттєвої підтримки серед посадовців Білого дому. Державний секретар Марко Рубіо активно протидіє її реалізації, намагаючись зупинити просування такого підходу.

За даними обізнаних джерел, серед опонентів ідеї – не лише Рубіо, а й міністр внутрішніх справ Даг Бергам, який водночас очолює Раду з енергетичного домінування при Білому домі. Їхня позиція свідчить про серйозні внутрішні розбіжності щодо підходу до санкційної політики.

Крім того, частина американських чиновників вважає, що Віткофф міг бути дезінформований Росією щодо можливого економічного ефекту для США в разі поновлення комерційних зв’язків із Москвою, – про це повідомило ще одне джерело, обізнане з ситуацією.

У Білому домі точиться внутрішня дискусія між прихильниками енергетичного домінування – Бергамом, який хоче відкрити ринки для американського СПГ, – і Віткоффом, який прагне наблизитися до Росії, – розповів виданню один із співрозмовників.

Відновлення Росією статусу головного постачальника енергоносіїв до Європи стане "кривавою ванною для американських виробників (нафти та газу - ред.)", додав він.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?