Недостовірна інформація: Facebook вперше позначив фейковий пост
Категорія
Технології
Дата публікації

Недостовірна інформація: Facebook вперше позначив фейковий пост

Недостовірна інформація: Facebook вперше позначив фейковий пост
Джерело:  online.ua

У соцмережі Facebook вперше було виправлено повідомлення, в якому містилася неправдива інформація. Корективи в фейковий пост були внесені на вимогу уряду Сінгапуру, де недавно вступив в силу закон про боротьбу з фейковими новинами, передає ONLINE.UA з посиланням на DW.

"Відповідно до законодавства, Facebook повідомляє, що уряд Сінгапуру називає дану публікацію фальшивою. У Facebook і деяких інших інтернет-платформ виникли технічні проблеми по негайному виконанню вимог уряду країни, але всі вони зобов'язалися співпрацювати з владою", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що Facebook виправив фейковиу новину місцевого опозиційного видання Сінгапуру States Times Review, в якій повідомлялося, що один з громадських діячів, який раніше виступав з викриттям правлячої в країні партії, заарештований і перебуває під слідством. Представники МВС спростували цю інформацію, в результаті чого сінгапурська влада висунула вимогу, щоб Facebook виправив фейк.

У соцмережі прокоментували ситуацію. Там повідомили, що ніякі виправлення в саме повідомлення не вносилися. Також це повідомлення відображається тільки для деяких користувачів. Працвники соцмережі також висловили надію, що цей закон не вплине негативно на свободу слова в Сінгапурі, а його реалізація буде "зваженою і прозорою".

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Facebook і Instagram планують почати активну боротьбу з сексуальними домаганнями і просуванням інтимних послуг на платформі. Вони вже придумали один з досить дивних методів боротьби, а саме блокування користувачів, які використовують емодзі з сексуальним підтекстом.

Категорія
Світ
Дата публікації

Глава Пентагону неочікувано пішов проти рішення Трампа

Гегсет
Джерело:  online.ua

Глава Міноборони США Піт Гегсет офіційно повідомив, що скасовує ініціативу, створену для збільшення участі жінок у сфері національної безпеки. Що важливо розуміти, вона була започаткована президентом США Дональдом Трампом та його командою під час першої каденції.

Головні тези:

  • Піт Гегсет чомусь думає, що скасував рішення Байдена, а не Трампа.
  • Сам Трамп на такий розвиток подій поки не відреагував.

Що відомо про рішення глави Пентагону

У своїй новій заяві Гегсет неочікувано для всіх висміяв програму. Він почав стверджувати, що ця "прогресивна" ініціатива не сприяє місії Міністерства оборони щодо "ведення війни".

Ба більше, він помилково пов'язав її з адміністрацією Байдена.

Сьогодні вранці я з гордістю ПРИПИНИВ програму "Жінки, мир і безпека" (WPS) в Пентагоні. WPS — це ще одна прогресивна ініціатива, спрямована на розкол суспільства та соціальну справедливість, яка перевантажує наших командирів і війська, відволікаючи їх від основного завдання: ВЕДЕННЯ ВІЙНИ.

Піт Гегсет

Піт Гегсет

Глава Міноборони США

Ба більше, глава Пентагону почав вигадувати, що WPS — це програма ООН, яку просувають феміністки та ліворадикальні активісти.

За його словами, політики її обожнюють, а військові ненавидять.

Він запевнив, що разом зі своєю командою буде виконувати мінімальні вимоги WPS, передбачені законом, і боротиметься за скасування програми в наступному бюджеті.

ДОБРЕ, ЩО ТИ ПІШЛА, WPS! — написав Гегсет.

Сам Дональд Трамп на це неочікуване рішення поки не відреагував.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?