За словами Омеляна, главою українського представництва авіакомпанії за підсумками прозорого конкурсу стала керівник авіаційного підрозділу Мінінфраструктури Галина Винарчук.
"Приємно, що не тільки держслужба активно шукає кращих, а й кращі світові компанії з радістю приймають українських держслужбовців", - зауважив міністр.
Він також додав, що перший переліт з України національна авіакомпанія Катару здійснить вже в понеділок, 28 серпня.
У разі виходу США з Альянсу, країни НАТО все ще матимуть потужний військовий потенціал, який зможе їх захистити під час можливої війни з Росією. Одну з головних ролей може відіграти Туреччина та її рішення у цьому контексті.
Головні тези:
Європейські країни НАТО мають значну перевагу у кількості військової техніки та живої сили порівняно з Росією.
Можлива відмова Туреччини від участі у війні на боці Альянсу може значно скоротити можливості європейських країн.
Наразі НАТО набагато сильніший, ніж Росія
Що важливо розуміти, армії країн-членів НАТО сягають понад 2 мільйони військових, а в країни-агресорки РФ наразі вдвічі менша кількість особового складу.
Що стосується танків, то в Альянсу їх близько 6700, а Путін може задіяти лише 2900.
На озброєнні європейців перебуває понад 2 300 винищувачів, тоді як у Росії їх трохи менше 1 400. Особливо велика кількісна різниця в артилерії: європейські країни НАТО мають у своєму розпорядженні понад 15 400 гармат, тоді як РФ — 6090.
З заявою з цього приводу виступив австрійський військовий експерт Густав Грессель.
Він попередив про те, що у Росії може бути більше солдатів, ніж наразі відомо.
За словами фахівці, у разі війни між НАТО і Росією Туреччина може відмовитися від участі і військової допомоги через близькість до Москви.
У цьому випадку ресурси європейців значно скоротяться, оскільки Туреччина надає майже чверть солдатів, понад третину бойових танків і майже 18% артилерії.