ООН визнала коронакризу найгіршим економічним ударом за 100 років
Категорія
Економіка
Дата публікації

ООН визнала коронакризу найгіршим економічним ударом за 100 років

ООН визнала коронакризу найгіршим економічним ударом за 100 років
Джерело:  online.ua

Економічна криза світового масштабу, спровокована коронавірусом COVID-19, стала найпотужнішим ударом за останнє сторіччя, вважають на рівні Організації Об’єднаних Націй. Генеральний секретар структури Антоніу Гутерріш згадав про загибель понад 2 мільйонів осіб від інфекції. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на офіційний сайт ООН.

Гутерріш напередодні виступив на “Давоському порядку денному”, який пройшов у форматі онлайн.

“Якщо характеризувати те, що відбувається у світі одним словом, то це "крихкість"... померли 2 млн людей, і ми знаходимося в гіршій економічній кризі приблизно за 100 років. Ми бачимо це в нерівності між людьми та країнами”, - наголосив він.

Нещодавно експерти ООН представили звіт про наслідки пандемії для економіки. У документах говориться про скорочення її на 4,3% за підсумками 2020 року. Кризу названо найпотужнішою від часів так званої Великої депресії.

“Інклюзивне та тривале відновлення по всій планеті залежить доступності та ефективності вакцини, миттєвої фіскальної та монетарної підтримки — у розвинених країнах і тих, які розвиваються. Наше завдання зараз — почати найбільше та найоперативніше поширення вакцин, яке тільки може бути у світі, коли препарат потрапить до кожного… Це найскоріший шлях до відкриття глобальної економіки”, - наголосив Гутерріш.

Водночас він звернув увагу на погано налагоджені шляхи постачання вакцини за межами розвинених країн. Препарат дуже скоро потрапляє до заможних держав, однак багато інших взагалі не отримали жодної партії.

“Виготовлення вакцин по всьому світу необхідно підіймати, необхідно зробити доступними ліцензії… Вакцини мають стати глобальним ресурсом охорони здоров’я — препаратом для людей”, - резюмував він.

Як повідомляв ONLINE.UA, експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я констатують неможливість знищити коронавірус COVID-19 та його штами у 2021 році. Директор програми з надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров’я Майкл Раян наголосив, інфекція поширюватиметься навіть після вакцинацій.

Категорія
Шоу-бізнес
Дата публікації

Пісня зі стрічки "Minecraft: Фільм" увірвалася до чарту Billboard Hot 100

Пісня зі стрічки "Minecraft: Фільм" увірвалася до чарту Billboard Hot 100
Джерело:  Billboard

Пісня Steve’s Lava Chicken, яку американський актор і музикант Джек Блек виконує в стрічці "Minecraft: Фільм", посіла 78-ме місце у чарті Billboard Hot 100.

Головні тези:

  • Джингл Steve’s Lava Chicken встановив рекорд як найкоротша пісня в Hot 100.
  • Загальна кількість прослуховувань цієї мелодії у США з 18 по 24 квітня склала 7 млн.

Джингл з "Minecraft: Фільм" потрапив до Billboard Hot 100

Композиція Steve’s Lava Chicken тривалістю лише 34 секунди дебютувала на 78-му місці в чарті Hot 100. Пісня також посіла 10-те місце в чарті Hot Rock Songs. Загальна кількість прослуховувань цієї мелодії у США з 18 по 24 квітня склала 7 млн.

Пісня Steve’s Lava Chicken встановила рекорд як найкоротша пісня в Hot 100. Вона випередила трек Kid Cudi Beautiful Trip, тривалість якого становить 37 секунд.

Серед інших коротких пісень, які потрапили до Hot 100, опинилися Pen-Pineapple-Apple-Pen гурту Piko-Taro (45 секунд), Little Boxes гурту The Womenfolk (1 хвилина і 2 секунди), Deck the Halls гурту Nat King Cole (1 хвилина і 6 секунд) та Pete Davidson Аріани Гранде (1 хвилина і 13 секунд).

За даними Hit Songs Deconstructed, у 2024 році хіти у першій десятці Billboard Hot 100 тривали в середньому 3 хвилини і 40 секунд.

У "Minecraft: Фільм" пісня Steve’s Lava Chicken використовується як джингл для сцени, в якій персонаж Блека, Стів, готує курку, виливаючи на неї шоколадну лаву. Пісня була написана Блеком разом із режисером фільму Джаредом Гессом.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?