Понад 300 населених пунктів у шести областях залишаються без світла
Категорія
Події
Дата публікації

Понад 300 населених пунктів у шести областях залишаються без світла

Понад 300 населених пунктів у шести областях залишаються без світла
Джерело:  dsns.gov.ua

Через погіршення погодних умов в Україні все ще залишаються знеструмленими 318 населених пунктів.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на прес-службу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Прогноз погоди в Україні на 21 квітня

"Станом на 7:00 21 квітня досі знеструмленими є 318 населених пунктів у шести областях, а саме: в Одеській – 245 н.п., Миколаївській – 14 н.п., Харківській – 23 н.п., Дніпропетровській – 32 н.п., Херсонській – 3 н.п. та Запорізькій – 1 н.п. Бригадами обленерго продовжуються роботи з відновлення електропостачання населених пунктів", - звітують в ДСНС.

Також повідомляється, що поновити енергопостачання вже вдалося в 485 населених пунктах, які були знеструмлені 18-20 квітня.

Через погіршення погодних умов з 19:00 20 квітня запровадили заборону на рух габаритного транспорту на ділянці з 308 по 464 км автодороги Київ-Одеса, але заторів на дорогах регіонального та державного значення не зафіксовано.

Через шквальний вітер та налипання мокрого снігу впало більш ніж 2,9 тис дерев у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях, причому в Новоросійську через падіння дерева загинула жінка 1957 року народження.

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше синоптик Наталка Діденко попередила, що на Україну насувається циклон з Балкан, який принесе не тільки сильні опади, але й потужний вітер.

Категорія
Події
Дата публікації

Найсильніший землетрус століття. У М’янмі загинули понад 2 тис людей

Мʼянма
Джерело:  CNN

31 березня стало відомо про щонайменше 2 056 жертв потужного землетрусу у М'янмі. Ще понад 3 900 людей поранені, а 270 досі вважаються зниклими безвісти.

Головні тези:

  • Найсильніший землетрус в М'янмі призвів до загибелі понад 2 тис людей та поранення майже 4 тис осіб.
  • Багато країн висловлюють підтримку та направляють допомогу до постраждалої країни, яка оголосила тижневу національну жалобу.
  • Інфраструктура М'янми, пошкоджена під час військових дій, стала об'єктом ще більших руйнувань через землетрус, ускладнюючи рятувальні роботи.

У М’янмі через землетрус загинуло понад 2 тис людей

Землетрус, який сколихнув Мʼянму 28 березня, був одним з найсильніших землетрусів у країні за століття.

Багато країн — зокрема США, Індія, Японія, Південна Корея, Таїланд і Сінгапур — відправляють до країни свою допомогу: рятувальників для ліквідації наслідків лиха, гуманітарну та фінансову допомогу.

Ізольоване військове керівництво Мʼянми пішло на рідкісний крок, звернувшись по міжнародну допомогу. Під час попередніх великих стихійних лих вони часто уникали таких пропозицій.

У Мʼянмі оголосили тижневу національну жалобу через руйнівний землетрус. Національний прапор Мʼянми приспустять від 31 березня до 6 квітня.

Мʼянма після землетрусу

Перед рятувальниками стоїть надзвичайно складне завдання. Адже інфраструктура в Мʼянмі, значно пошкоджена бойовими діями під час громадянської війни, зазнала ще більших руйнувань через землетрус.

Ситуація ускладнюється й тим, що зона, яку зачепив землетрус, охоплює райони, де з 2021 року, відколи до влади прийшла військова хунта, тривають інтенсивні бої. У цих регіонах окремо діють різні адміністрації — військовий уряд і повстанські угруповання.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?