Популярний хіт українського гурту підкорив жителів Китаю: опубліковано відео
Пісня українського поп-гурту "Бамбінтон" під назвою "Зая" стала вірусної в Китаї. Вона пробилася в лідери чарта на сервісі Shazam Top 100 China і стала однією з найбільш популярною в країні.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт сервісу.
Відзначається, що хіт українського гурту став дуже популярним серед китайської молоді. Свідченням тому стали ролики, які активно публікуються в соцмережах - в них дівчата і хлопці виконують однакові і ритмічні танці під трек "Зая".
Слід зазначити, що особливою популярністю даний гурт користується і в Україні. Оригінальний кліп "Зая" в YouTube набрав вже 9 млн переглядів.
Адміністрація президента США Дональда Трамп уже передала команді українського лідера Володимира Зеленського проєкт економічної угоди про надра — наразі вона опрацьовується. Що важливо розуміти, йдеться лише про робочу версію.
Головні тези:
Українська влада активно формує власну позицію щодо угоди про надра з американськими партнерами.
Будь-які публічні дискусії щодо тексту цієї угоди завдають шкоди перемовинам.
Кабмін хоче досягнути консенсусу з США
З заявою з цього приводу виступила перша віцепрем'єрка, міністерка економіки Юлія Свириденко.
Вона дала зрозуміти, що наразі Кабмін налаштований досягнути консенсусу по угоді щодо мінералів з США, тому попросила ЗМІ утриматися від коментарів
За словами Юлії Свириденко, наразі йдеться про робочу версію документу, яка фактично відображає позицію юридичних американських радників.
Українська влада формує власну позицію, і зараз процес також формалізований.
Вона також наголосила, що Кабмін вийде з публічної позицією до парламенту, коли вдасться досягти консенсусу зі Штатами.
Коли буде необхідно, ми звичайно вийдемо з консультації до Верховної Ради. Будь-які публічні дискусії наразі щодо тексту цієї угоди завдають тільки шкоди перемовинам і нам заважають вести конструктивну дискусію з американськими партнерами.
Юлія Свириденко
Перша віцепрем'єрка, міністерка економіки України
Що важливо розуміти, 28 лютого угода про надра була готовою до підписання.
Однак публічна сварка президента США Дональда Трампа та українського лідера Володимира Зеленського у Білому домі призвела до того, що документ так і не підписали.