У мережі з'явився новий трейлер фільму “Ти мене любиш?” режисерки Тоні Ноябрьової.
У широкий прокат стрічка вийде 30 травня.
Трейлер української стрічки “Ти мене любиш?”
Державне агентство з питань кіно повідомило про публікацію трейлеру стрічки.
«Ти мене любиш?» — історія дорослішання на тлі краху родини та цілої епохи. Чи вдасться Кірі сам-на-сам розібратися у власних почуттях та навчитися розділяти чорне від білого?
17-річна Кіра — справжня мрійниця, вона поспішає жити це життя і якнайшвидше прагне подорослішати: крадькома бере мамині чоботи та яскраву помаду, приймає перші серйозні рішення, потрапляє у вир кохання з головою, а ще… «набиває» перші шишки на власних помилках, вчиться бути відповідальною та стриманою. Але головне — Кіра шукає відповіді на одвічне питання «Ти мене любиш?». Але чи знаходить?
Головну роль у фільмі виконала акторка Каріна Химчук. Дівчина отримала за роль нагороду шостої Національної премії кінокритиків Кіноколо в категорії Найкраща акторка в 2023 році.
Фільм створено компанією Family Production у копродукції з Сommonground Pictures та зі скандинавським кінофондом Film i Väst за підтримки Держкіно. Дистрибʼютор в Україні: FILM.UA Distribution та Кіноманія.
Більше по темі
- Категорія
- Культура
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Культура
- Дата публікації
- Додати до обраного
- Категорія
- Шоу-бізнес
- Дата публікації
- Додати до обраного