ГУР запустило проєкт “Хочу найти” для звʼязку з родинами російських військових. Ця програма співпрацюватиме з установою “Наш выход”, яку створили росіянки в Україні.
Проєкт “Хочу найти” працюватиме через чат-бот
Як розповіла Ірина Криніна, вона є співорганізаторкою руху “Наш выход”, який створили росіянки в Україні для пошуку і поверненню додому російських військових. Вона додала, що ця установа має намір тісно співпрацювати з проєктом “Хочу найти”.
За словами спікера проєктів “Хочу жить” та “Хочу найти” Віталія Матвієнко, зараз чат-бот проекту “Хочу найти” не забанений в Росії.
До слова, раніше керівник пресслужби Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко розповів в інтервʼю online.ua про початок роботи проєкту “Хочу найти”. Він наголосив, що “Хочу найти” — це проєкт для родин росіян, які будуть готові розшукувати своїх рідних, налагоджувати зв'язки і це так само важливо.
Що відомо про новий проєкт ГУР "Хочу найти"
Головне управління розвідки Міністерства оборони України запустило проєкт “Хочу найти”, в рамках якого родичі російських військових зможуть розшукувати їх, зокрема, серед військовополонених.
За його словами, в рамках проєкту всі жителі РФ зможуть дізнатись усю інформацію про своїх родичів яких мобілізували, від полонених до мертвих.
Пошук буде проходити через спеціально створений чат-бот.
Мобілізовані росіяни будуть на війні до кінця
Голова комітету Держдуми з оборони Андрій Картаполов заявив, що прохання дружин мобілізованих – це все «ципсошно-цереушні напрацювання» і немає жодної необхідності нікого розпускати, як повідомляє “Рух “Свобода Росії” у Telegram.
Розганяти публічно мітинги Кремль побоявся, тому почав кенселити та таврувати дружин, змушуючи росіян думати, що жінки своїми виступами можуть призвести до того, що росіян, які підтримують рух дружин, також можуть забрати на війну. Потрібно пам'ятати, що влада боїться тих, хто їм загрожує. І вкидання про те, що це ІПСО тільки спонукає думати, що рух дружин дуже муляє очі владі.