Примітивний мозок путіна і його задоволення від брехні та влади обговорили у новому випуску циклу етерів «Свідомі про несвідоме» на ютуб-каналі online.ua доктор психології Василь Мосійчук, академік Української академії наук Віталій Луньов та професор нейропсихології Богдан Ткач.
Джерело: ютуб-канал online.ua
Василь Мосійчук запропонував обговорити мозок приматів та мозок людини.
Чому люди, які нищать все, що є святе для людини, а це сім'я, діти, ведуть себе як примати? Напевно, в них немає глибинного співчуття, як у людей.
На думку доктора психології, путін отримує задоволення від брехні: нищить інфраструктуру, але при цьому бреше, що українці є "сатаністами". Він порівнює путіна з примітивною мавпою, яка залежна від алкоголю.
путін має примітивний розум, який просто хоче влади і боїться дістати поразки, яку він вже дістав від українців.
Богдан Ткач зазначає, що влада, як і алкоголь, викликає відчуття ейфорії, вседозволеності і сильної залежності.
Так само відбувається і з іншою "мавпою", яка з ядерною гранатою знаходиться біля нас, у якої вислизає ця влада. Вона намагається якось її уберегти. Для цього застосовуються всі ресурси – і брехня, і залучення інших країн з військовою підтримкою, і постійне витягування ресурсів з країни на цю нікому непотрібну війну. Це все заради задоволення центру задоволення в голові, який "мавпа" постійно натискає за допомогою цих важелів.
Учасники цього випуску «Свідомі про несвідоме»:
Василь Мосійчук, доктор психології, автор наукових робіт, поет
Віталій Луньов, клінічний професор психології та клінічного нейропсихоаналізу, член Американської психологічної асоціації, академік Української академії наук
Богдан Ткач, клінічний професор нейропсихології, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар
«Свідомі про несвідоме» — це серія психологічних етерів, у якій беруть участь авторитетні фахівці з різних сфер, від психології до міжнародної економіки. Вони не тільки обговорюють найактуальніші теми сьогодення, а й дають поради українцям, як вберегти своє ментальне здоров’я під час війни та після її завершення.