путін має залежність від влади та отримує задоволення від брехні — Свідомі про несвідоме
Категорія
Україна
Дата публікації

путін має залежність від влади та отримує задоволення від брехні — Свідомі про несвідоме

путін має залежність від влади та отримує задоволення від брехні — Свідомі про несвідоме
Джерело:  online.ua

Примітивний мозок путіна і його задоволення від брехні та влади обговорили у новому випуску циклу етерів «Свідомі про несвідоме» на ютуб-каналі online.ua доктор психології Василь Мосійчук, академік Української академії наук Віталій Луньов та професор нейропсихології Богдан Ткач.

Джерело:  ютуб-канал online.ua

Василь Мосійчук запропонував обговорити мозок приматів та мозок людини.

Чому люди, які нищать все, що є святе для людини, а це сім'я, діти, ведуть себе як примати? Напевно, в них немає глибинного співчуття, як у людей.

На думку доктора психології, путін отримує задоволення від брехні: нищить інфраструктуру, але при цьому бреше, що українці є "сатаністами". Він порівнює путіна з примітивною мавпою, яка залежна від алкоголю.

путін має примітивний розум, який просто хоче влади і боїться дістати поразки, яку він вже дістав від українців.

Богдан Ткач зазначає, що влада, як і алкоголь, викликає відчуття ейфорії, вседозволеності і сильної залежності.

Так само відбувається і з іншою "мавпою", яка з ядерною гранатою знаходиться біля нас, у якої вислизає ця влада. Вона намагається якось її уберегти. Для цього застосовуються всі ресурси – і брехня, і залучення інших країн з військовою підтримкою, і постійне витягування ресурсів з країни на цю нікому непотрібну війну. Це все заради задоволення центру задоволення в голові, який "мавпа" постійно натискає за допомогою цих важелів.

Учасники цього випуску «Свідомі про несвідоме»:

  • Василь Мосійчук, доктор психології, автор наукових робіт, поет

  • Віталій Луньов, клінічний професор психології та клінічного нейропсихоаналізу, член Американської психологічної асоціації, академік Української академії наук

  • Богдан Ткач, клінічний професор нейропсихології, доктор психологічних наук з медичної психології, старший дослідник та лікар

«Свідомі про несвідоме» — це серія психологічних етерів, у якій беруть участь авторитетні фахівці з різних сфер, від психології до міжнародної економіки. Вони не тільки обговорюють найактуальніші теми сьогодення, а й дають поради українцям, як вберегти своє ментальне здоров’я під час війни та після її завершення.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Росія може втратити до 20% експорту нафти

експорт нафти
Джерело:  online.ua

На тлі нових потужних американських санкцій проти країна-агресорка РФ може втратити до 20% експорту нафти.

Головні тези:

  • Під удар американських санкцій потраплять нафтовий та газовий сектори РФ.
  • Прогнози економістів вказують на скорочення виручки країни-агресорки та проблеми зі зростанням дисконтів на нафту та нафтопродукти.
  • Джон Кірбі наголосив, що санкції створюють тиск на російську економіку, що змусить Кремль робити важкий вибір.

Росія вже оцінює майбутні наслідки санкцій США

Згідно з прогнозами російських економістів, зупинка їхніх заводів через останні санкції США не сильно вплине на світові ринки, однак суттєво скоротить виручку країни-агресорки.

Цього разу під удар Вашингтона потраплять нафтовий та газовий сектор РФ.

Як уже згадувалося раніше, до санкційного списку потрапили кілька десятків структур "Газпром нефти" і "Сургутнефтегаза".

На "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз" в останні місяці припадало до 20% російського експорту нафти. "Сургутнефтегаз" щомісяця відвантажував близько 1,9-2,2 млн тонн, "Газпром нефть" — 1,6-1,8 млн тонн.

На переконання російських економістів, Москві потрібно готуватися до проблем зі зростанням дисконтів на нафту і нафтопродукти, збільшенням ставок фрахту через дефіцит «чистих» танкерів, а також із проведенням оплати.

Який прогноз озвучили в США

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі попередив, що на тлі нових американських санкцій офіційна Москва буде змушена робити важкий вибір та втрачати мільярди доларів щомісяця.

За його словами, обмеження створюють значний тиск на російську економіку, це дедалі більше змушуватиме російське керівництво робити важкий вибір.

Джон Кірбі також додав, що введені минулою осінню санкції проти російських банків із міжнародними зв’язками, включно із "Газпромбанком" стали потужним ударом по енергетичному сектору Росії.

Ми вважаємо, це має посилити тиск (на Росію) і сприяти і без того похмурим економічним прогнозам на 2025 рік та надалі для пана Путіна та його економіки воєнного часу, — зазначив Джон Кірбі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?