Рекордний показник: росіяни остаточно розчарувалися в путінському режимі
Категорія
Світ
Дата публікації

Рекордний показник: росіяни остаточно розчарувалися в путінському режимі

Рекордний показник: росіяни остаточно розчарувалися в путінському режимі
Джерело:  online.ua

Росіяни остаточно розчарувалися в путінському режимі і чекають в 2020 році відставки уряду, гучних корупційних скандалів і масових протестів. Такий прогноз зробили 66% росіян, які взяли участь в опитуванні "Левада-центру", проведеному нещодавно в 137 населених пунктах з 50 регіонів Росії. До речі, цей показник став рекордним з 2013 року, передає ONLINE.UA.

За результатами опитування, 45% вважають, що в 2020 році Росію охоплять масові протести проти путінського режиму - цей показник за останні два роки значно виріс. При цьому майже половина опитаних (49%) очікують гострої економічної кризи, 23% впевнені, що в 2020 році Росія вступить в нові збройні конфлікти з сусідніми державами, війну з НАТО і США не виключають 14% росіян.

При цьому 22% опитаних допускають виникнення в країні зіткнень на національному грунті, а 13% росіян чекають держперевороту в Росії. Більша половина росіян не вірять в економічні та політичні поліпшення в країні - 57% переживають через можливу напруженість в економіці, 55% вважають, що 2020 рік буде складним і напруженим в плані політики.

"Для кого на першому плані матеріальні умови життя, вважають, що справи стали краще - люди встигають адаптуватися до труднощів. Крім того, є і втома від загального негативу. Другий фактор стосується тих, хто стежить за моральним кліматом в країні, їх оцінки не настільки оптимістичні, це стосується справедливості в розподілі доходів і свободи слова", - прокоментували результати опитування соціологи "Левада-центру".

Нагадаємо, в 2019 році кожен четвертий росіянин помітив погіршення свого матеріального становища. З Росії в даний час хотіли б виїхати 53% громадян у віці від 18 до 24 років, про що свідчили дані минулих опитувань.

Згідно з останніми даними Росстату, за межею бідності в Росії проживає понад 19 млн громадян, а це майже 13% населення Росії. При цьому прем'єр-міністр Дмитро Медведєв визнає, що життя в Росії "далеке від ідеалу, багатьом людям важко, а деякі просто виживають".

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що майже кожен другий росіянин вважає, що в 2019 році жити в Росії стало ще гірше. Громадяни РФ розчарувалися путінської владою, через яку рівень життя в країні щорічно знижується і вже майже 20 млн людей живуть за межею бідності. Про це свідчать дані соцопитування "Левада-центру", який був проведений в грудні 2019 року.

Категорія
Економіка
Дата публікації

Глава Мінфіну США розкритикував деяких членів команди Зеленського

Бессент невдоволений роботою радників Зеленського
Джерело:  online.ua

Як вважає очільник Міністерства фінансів США Скотт Бессент, український лідер Володимир Зеленський "застряг" у своїй героїчній ролі і не отримує хороших порад від своїх радників.

Головні тези:

  • Голова Мінфіну США вважає, що Володимир Зеленський проявив героїзм у складні для України часи.
  • Попри це, Бессент не задоволений порадами, які український президент отримує від членів своєї команди.

Бессент невдоволений роботою радників Зеленського

Своїми думками з цього приводу американський міністр поділився в інтерв'ю пропагандистському журналісту Такеру Карлсону.

Він (Зеленський — ред.) був артистом, водевілістом. Він був звичайною людиною, яка потрапила у складний час, піднялася на ноги, проявила героїзм і, мені здається, застрягла.

Скотт Бессент

Скотт Бессент

Глава Мінфіну США

На цьому тлі міністр поскаржився на радників Володимира Зеленського та почав стверджувати, що вони, мовляв, не дають йому хороших порад.

Я вважаю, що деякі урядовці навколо нього і в уряді дуже хороші. Але я думаю, що деякі люди поруч із ним не дають йому найкращих порад, що його радники не ідеальні, — заявив Бессент.

Окрім того, американський посадовець вкотре прокоментував угоду про корисні копалини.

На його переконання, незадоволеними цією угодою можуть бути люди, які "запускають руку в касу".

Тому що ми будемо контролювати потік грошей. У цьому причина проблем, — стверджує глава Мінфіну США.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?