РФ готується до масованого ракетного удару по Україні
Категорія
Україна
Дата публікації

РФ готується до масованого ракетного удару по Україні

обстріл

Армія Російської Федерації готується до нового масованого ракетного удару по території України. Зокрема, про це свідчить вчорашній пуск ракети з Чорного моря.

Що відомо про підготовку РФ до масованого ракетного удару по Україні

За словами керівниці пресцентру ОК "Південь" Наталії Гуменюк, наразі росіяни завели ракетоносії до пунктів базування. Вони споряджені і готові — "хоч не всі і не повністю". 

Носії "Калібрів" зараз не в морі, але їм вистачить дві-три години, аби прибути на бойове чергування, наголосила представниця ЗСУ.

З огляду на загальну аналітику, враховуючи паузу, яку витримав ворог, розуміючи його тяжіння до сакральних дат і різні інші інтерпретації, зокрема і підготовки до тих самих квазі-виборів, які вони так активно презентують. Можна говорити, що зараз певне затишшя, можливо перед наступною бурею, — каже речниця ОК "Південь".

Наразі в акваторії морі перебуває два човни Чорноморського флоту. Йдеться про забезпечення контролю на надводною ситуацією і захист пункту базування, пояснила Гуменюк.

Крім того, вона згадала запуск вчорашньої ракети РФ, яку окупанти випустила з Чорного моря по Одещині. Цю атаку Гуменюк називає "типовою тактикою ворога". За її словами, точкові ракетні удари час від часу будуть відбуватися.

На тлі того, які втрати мала авіація, ворог обережно використовує її. З акваторії Чорного моря було завдано ракетний удар, тобто спроба виміряти готовність та щільність ППО. Ймовірно, ракета була Х-31, це протирадіолокаційна ракета. Над акваторією Чорного моря вона втратила спроможність, — пояснила Гуменюк.

Російська авіація знову бомбить лінію фронту

Армія РФ масовано використовує авіацію.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій.

За минулу добу противник загалом завдав 54 авіаційні удари, тобто знов повернувся до дуже масованого застосування авіації.

За його словами, на Авдіївському, Мар'їнському, частково на Новопавлівському напрямках ворог активно застосовує авіацію, а на Запорізькому напрямку — трохи менше. Він зазначив, що між Донеччиною і Запорізькою областю ці 54 удари розподіляються майже 6 до 1.

Крім того, Лиховій поінформував, що за сьогодні противник уже завдав авіаційних ударів на Авдіївському напрямку в районах населених пунктів Новопокровське, Новобахмутівка, Степове, Семенівка, Орлівка, Ласточкине.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?