Російські окупанти продовжують щоразу відновлювати Кримський міст після атак з боку України. Наразі там встановили новий проліт замість пошкодженого внаслідок підриву 17 липня.
Джерело: "Радіо Свобода"
Окупанти відновлюють Кримський міст
На опублікованих фото за 3 та 5 вересня можна побачити, що прольоту немає, а на другому – його відновили.
Фото – radiosvoboda.org
Фото – radiosvoboda.org
Видання зазначає, що раніше на південь від мосту були встановлені баржі, які, як передбачається, стануть основою для загородження, щоб "запобігти подібним атакам у майбутньому".
Що відомо про атаки на Кримський міст
17 липня на Кримському мосту пролунали вибухи, через що дорожнє полотно було пошкоджене. Згодом зʼясувалося, що по мосту вдарили надводними дронами.
У Росії назвали атаку на Кримський міст "терактом", а також заявили, що зможуть полагодити його не раніше листопада.
Наразі на території окупованого Криму росіяни зараз використовують усі засоби від можливого ураження мосту. Однак знищення незаконно збудованого мосту ще не означатиме відвоювання півострова. Цей міст слід розглядати у контексті руйнації логістичного шляху противника.
1 вересня в районі Кримського мосту знову лунали вибухи. У РФ заявили про нову атаку двома морськими безпілотниками, якій нібито вдалося запобігти. Пізніше дронів нарахували три.
Британська розвідка констатує, що Керченська протока є "слабкою ланкою" російської логістики для угруповань військ в окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей, оскільки у цьому Росія дуже залежить від Кримського мосту і поромів.
Розвідка також зазначає, що супутникові знімки від 29 серпня підтверджують, що росіяни створили довкола мосту підводний бар’єр із затоплених кораблів і захисних бонів, сподіваючись таким чином захистити його від морських безпілотників.
Читайте також:
Як РФ намагається захистити від атак Кримський міст — відповідь британської розвідки
У РФ заявили про "знищення" трьох морських дронів поблизу Кримського мосту
У Криму пролунали вибухи. Рух по Кримському мосту зупинено