Футболіст збірної Росії Павло Мамаєв вважає, що Росія і Україна є братніми народами, яким не можна воювати.
Як повідомляє ONLINE.UA, про це Мамаєв заявив напередодні першого підготовчого збору росіян до чемпіонату Європи у Франції.
ДИВІТЬСЯ: Спецпроект ЄВРО-2016: все про чемпіонат Європи у Франції
"Політичний галас з приводу можливої зустрічі в плей-офф зі збірною України? Ми-то тут при чому?! Я не вважаю, що між нашими народами повинна бути якась ненависть або війна, боронь Боже. Як можна бути проти країни, яка була для нас братською? Я не бачу ніякої підоснови, якщо ми зустрінемося на Євро. Я взагалі не розумію росіян, які мають щось проти українців, і навпаки", - сказав півзахисник "Краснодара" в коментарі сайту "Чемпіонат".
Нагадаємо, Росія стартує на Євро-2016 матчем з Англією, який відбудеться 11 червня.
Країна-агресорка Росія стверджує, що, мовляв, готова розпочати перемовини з командою українського лідера Володимира Зеленського щодо завершення війни за умови, якщо Україна зніме юридично перепони на шляху контактів між країнами.
Головні тези:
- Москва висуває дедалі більше умов для старту перемовин.
- Український лідер Володимир Зеленський запропонував Росії зупинити далекобійні удари.
Кремль продовжує вдавати, що готовий до переговорів
З заявою з цього приводу виступив речник російського диктатора Дмитро Пєсков.
При бажанні і відкритості української сторони, напевно, повинні бути вжиті якісь кроки для того, щоб юридично розчистити ці перепони на шляху таких контактів, якщо є така готовність.

Дмитро Пєсков
Речник Кремля
На цьому тлі представник російського диктатора вкотре почав стверджувати, що Путін нібито "багато разів говорив про свою готовність вирішувати питання шляхом переговорів".
Вчорашні слова президента про обговорення мораторію на удари по цивільних об’єктах — ще одне повторення цієї готовності, — цинічно збрехав Пєсков.
Що важливо розуміти, ввечері 20 квітня, коли закінчувалося "великоднє перемир’я", оголошене Путіним, український лідер Володимир Зеленський запропонував Росії відмовитися від далекобійних дронових та ракетних ударів по цивільній інфраструктурі на 30 діб із можливістю продовження.
Президент України звернув увагу на те, що російські загарбники не дотрималися своєї обіцянки тиші на всіх основних напрямках фронту, проте не було повітряних тривог.