Роспропаганда поширює фейк про відставку Сирського
Категорія
Україна
Дата публікації

Роспропаганда поширює фейк про відставку Сирського

Центр протидії дезінформації
Сирський

Інформація з російських пропагандистських каналів, вкинута в український інфопростір, про те, що головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський нібито подав у відставку, є черговим фейком.

ЦПД розвінчує фейк про відставку Сирського

Повідомлення про відставку з посади Головнокомандувача Олександра Сирського є дезінформацією російської сторони.

Про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України заявив у Фейсбуці.

Зокрема, шириться фейкова «новина», буцімто Сирський направив Президентові України свій рапорт про відставку, використавши для цього спецпошту Генерального штабу.

Центр перевірив цю інформацію. Вона не відповідає дійсності! У поширенні подібних фейків зацікавлений ворог, щоб дестабілізувати ситуацію серед військових і посіяти паніку з-поміж населення.

Фейк про відставку Умєрова: що відомо

Інформація про нібито відставку Рустема Умєрова з посади міністра оборони України та призначення його міністром інфраструктури замість Олександра Кубракова є фейком.

Про це заявив Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України.

Центр верифікував інформацію у відповідних структур та зазначає, що ця інформація не відповідає дійсності.

У Центрі наголошують, що важливо дуже обережно працювати з інформацією, яка стосується Сил оборони, адже від цього залежить безпека держави.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?