Шатдаун скасовується. Палата представників США схвалила необхідний пакет законопроєктів
Категорія
Політика
Дата публікації

Шатдаун скасовується. Палата представників США схвалила необхідний пакет законопроєктів

Палата преставників
Джерело:  AP

Палата представників Конгресу США схвалила пакет законопроєктів про витрати державних відомств на суму 1,2 трлн дол всього за кілька годин до призупинки роботи уряду.

Палата представників встигла проголосувати за законопроєкти

За пакет, 70% коштів якого спрямують на оборону, проголосували 286 конгресменів, проти — 134. Тепер його має схвалити Сенат, де сподіваються провести голосування пізніше в п'ятницю.

Про це повідомила AP.

Спікер Майк Джонсон від республіканців вніс законопроєкт на розгляд за спрощеною процедурою, яка вимагає підтримки двох третин голосів для його схвалення.

Законодавці у Сенаті ще можуть не встигнути проголосувати за фінансування уряду до опівночі, оскільки процедура може зайняти певний час.

Більшість опозиції пакету у Палаті представників була з боку республіканців, які вважали, що проєкт містить занадто мало їхніх політичних пріоритетів та передбачає занадто великі витрати.

Напередодні лідери Конгресу США представили двопартійний пакет витрат на оборону, національну безпеку та інші програми із шести законопроєктів, який покриває близько двох третин урядових витрат у розмірі 1,66 трлн дол на фінансовий рік, що розпочався 1 жовтня.

Перед цим спікер Палати представників США республіканець Майк Джонсон заявив, що законопроєкт про додаткове фінансування Україні розглянуть, щойно буде вирішене питання з фінансуванням федерального уряду.

Днями Джонсон фактично погодився розблокувати рішення про допомогу Україні, але із суттєвими змінами — щоб це був проєкт від Палати представників і допомога у вигляді кредиту або ленд-лізу.

Також він допустив, що допомогу Україні і Ізраїлю все ж розділять на окремі проєкти. Будь-який новий проєкт повинен буде отримати достатньо голосів і в Палаті представників, і у Сенаті.

У Конгресі США можуть схвалити варіант із кредитуванням допомоги Україні

Демократи підтримують допомогу Україні. Неважливо, чи назвете ви це кредитом чи якось інакше, але виділіть їм ресурси. Ви повинні надати їм допомогу. Тож якщо це буде кредит, то це допомога, якщо це буде пакет допомоги без будь-яких вимог, то це все одно допомога, — заявив член Палати представників від Демократичної партії Бенні Томпсон.

За словами сенатора від демократичної партії Елізабет Уоррен, Україна наразі відчайдушно потребує фінансування допомоги і у Конгресі намагаються знайти будь-який спосіб її надати.

Якщо є спосіб організувати виділення грошей Україні таким чином, щоб отримати голоси республіканців, то я, звісно, уважно подивлюсь на це, — зазначила Уоррен.

Однак серед представників Демократичної партії є і противники такого варіанту.

Категорія
Події
Дата публікації

Атака дронів зупинила роботу нафтоперекачувальної станції "Кропоткінська" на Кубані

дрон
Джерело:  online.ua

Найбільша нафтоперекачувальна станція "Каспійського трубопровідного консорціуму" (КТК) на території Росії "Кропоткінська" виведена з ладу після ударів дронів. 

Головні тези:

  • Сім безпілотних літальних апаратів атакували нафтоперекачувальну станцію «Кропоткінська» на Кубані.
  • Нафтопровідна система Тенгіз — Новоросійськ перекачує нафту на знижених режимах через зупинку станції.
  • КТК є міжнародною нафтотранспортною компанією, яка експлуатує Каспійський магістральний нафтопровід.

НПС “Кропоткінська” припинила роботу через удар дронами

Згідно з повідомленням КТК, удару було завдано сімома безпілотними літальними апаратами, начиненими, крім вибухівки, металевими вражаючими елементами.

На цей момент НПС "Кропоткінська" виведена з експлуатації. Транспортування нафти трубопровідною системою Тенгіз — Новоросійськ здійснюється на знижених режимах перекачування, минаючи НПС.

Для оцінки збитків і визначення часу відновлення працездатності станції на місце виїхала група керівництва КТК.

НПС "Кропоткінська", розташована в Кавказькому районі Кубані, є найбільшою нафтоперекачувальною станцією КТК на території Російської Федерації.

Каспійський Трубопровідний Консорціум (КТК) — міжнародна нафтотранспортна компанія за участю компаній Росії, Казахстану, а також іноземних видобувних компаній, створена для будівництва та експлуатації Каспійського магістрального нафтопроводу протяжністю понад 1,5 тис км.

У нафтопровід надходить нафта переважно з родовищ Західного Казахстану, а також сировина російських виробників. Нафту транспортують до морського термінала компанії в селищі Південна Озеріївка (на захід від Новоросійська), де завантажують на танкери для виправлення на світові ринки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?