"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Зорею" у 25-му турі УПЛ

Шахтар
Джерело:  Суспільне. Спорт

Донецький "Шахтар" здобув перемогу над луганською "Зорею" (2:1) у 25-му турі чемпіонату України з футболу.

Матч Шахтар—Зоря

"Шахтар" першим пропустив у матчі проти "Зорі", але здобув вольову перемогу.

На 72-й хвилині півзахисник Егіналду зрівняв рахунок, а на 87-й форвард Данило Сікан вирвав перемогу для "гірників".

Це був дуже важкий матч. Суперник грав багато в обороні. Ми не реалізували свої шанси в 1-му таймі. Ми стали більше відкриватися. У 2-му таймі ми грали повільно. Ми почали ту саму гру, хотіли щось створювати, але пропустили з нічого. Але це була команда, яка хотіла грати, хотіла забивати, — сказав про перемогу головний тренер "Шахтаря" Марино Пушич.