"Шахтар" розгромив "Дніпро-1" і достроково став чемпіоном України з футболу

28 травня "Шахтар" розгромив "Дніпро-1" з рахунком 3:0 і достроково став чемпіоном України з футболу в передостанньому турі УПЛ. Донецький клуб став чемпіонами в 14-й раз.

Джерело: ФК Шахтар

Результат матчу Шахтар – Дніпро-1

У передостанньому турі "Шахтар" розгромив "Дніпро-1" з рахунком 3:0. Перед матчем суперників у заліку розділяли п'ять очок.

На 9 хвилині матчу голом відзначився Артем Бондаренко. Півзахисник відкрим рахунок ударом з-за меж штрафної зони.

На 55 хвилині забив Данило Сікан, реалізувавши вихід на голкіпера з передачі Олександра Зубкова.

На 59 хвилині Тарас Степаненко завершив розгром "Дніпра-1". Він забив гол дальним ударом у ворота голкіпера Владислава Рибака.

У компенсований час між командами зав'язалася бійка після жорсткого підкату Єгора Назарини ("Шахтар").

Через сутичку за неспортивну поведінку було вилучено чотири футболісти, серед них Назарина й воротар "Шахтаря" Анатолій Трубін.

Що означає перемога Шахтаря

Наразі рекордсменом за кількістю титулів чемпіонів України є "Динамо". Кияни мають 16 титулів.

"Шахтар" став чемпіоном вперше з 2020 року. У 2021 році чемпіоном стало "Динамо". У 2022 році чемпіонів не визначили через вторгнення РФ

Тепер "Шахтар" має путівку до групового раунду Ліги чемпіонів у статусі чемпіона України.